Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Akbank ve Bigumigu
Web Summit’ten Bildiriyor!

Dünyanın en büyük teknoloji konferansı olarak kabul edilen Web Summit’ten tüm gelişmeler, Akbank’ın desteğiyle Bigumigu’da.

“Dünyanın en büyük teknoloji konferansı” olarak özetlenen Web Summit; teknolojileri üreticilerini teknoloji alıcılarıyla buluşturan, yeni teknoloji şirketlerini duyuran, farklı endüstrilerden şirketlerin kendilerine yönelik yazılım ve donanım çözümleriyle tanışmasını sağlayan bir etkinlik. 2009’dan beri düzenlenen konferans, 2016’da Portekiz’in başkenti Lizbon’a taşındı, 2020’de ilk defa online olarak gerçekleşiyor.

Dünya çapında teknoloji devi şirketlerden önemli isimlerin konuşmacı olarak katıldığı etkinliğe katılım büyük: 800 konuşmacı, 100 bine yakın katılımcı, 2 binden fazla basın mensubu, 160 ülke.

Bigumigu; dünyanın en büyük teknoloji etkinliği olarak kabul edilen Web Summit’e 2015 yılından beri katılıyor ve okuyucularına ve takipçilerine son gelişmeleri içerik partneri Akbank ile birlikte etkinlik alanından doğrudan bildiriyor. Ürün incelemeleri, trend analizleri, önemli haberler… 2020’de ilk defa online yapılan Web Summit’in oturum özetleri de yine Akbank sosyal medya kanalları ve Bigumigu’da.