Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Bigumigu Web Summit’ten Bildiriyor!

Dünyanın en büyük teknoloji konferansı olarak kabul edilen Web Summit’ten tüm gelişmeler Bigumigu’da.

“Dünyanın en büyük teknoloji konferansı” olarak özetlenen Web Summit; teknolojileri, üreticilerini teknoloji alıcılarıyla buluşturan, yeni teknoloji şirketlerini duyuran, farklı endüstrilerden şirketlerin kendilerine yönelik yazılım ve donanım çözümleriyle tanışmasını sağlayan bir etkinlik. 2009’dan beri düzenlenen konferans, 2016’da Portekiz’in başkenti Lizbon’a taşındı, 2020’de ilk defa pandemi nedeniyle çevrim içi olarak gerçekleşti. Web Summit 2021 yılında yeniden Lizbon’a dönüyor.

Dünya çapında teknoloji devi şirketlerden önemli isimlerin konuşmacı olarak katıldığı etkinliğe katılım büyük: 1000’den fazla konuşmacı, 40 bine yakın katılımcı, 1500’den fazla basın mensubu.

Bigumigu; dünyanın en büyük teknoloji etkinliği olarak kabul edilen Web Summit’e 2015 yılından beri katılıyor. Okuyucularına ve takipçilerine son gelişmeleri etkinlik alanından doğrudan bildiriyor. Ürün incelemeleri, trend analizleri, önemli haberler… Biletleri günler öceden tükenen Web Summit 2022’in oturum özetleri de yine Bigumigu’da.