Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Akbank ve Bigumigu
Web Summit’ten Bildiriyor!

Dünyanın en büyük teknoloji konferansı olarak kabul edilen Web Summit’ten tüm gelişmeler, Akbank’ın desteğiyle Bigumigu’da.

“Dünyanın en büyük teknoloji konferansı” olarak özetlenen Web Summit; teknolojileri, üreticilerini teknoloji alıcılarıyla buluşturan, yeni teknoloji şirketlerini duyuran, farklı endüstrilerden şirketlerin kendilerine yönelik yazılım ve donanım çözümleriyle tanışmasını sağlayan bir etkinlik. 2009’dan beri düzenlenen konferans, 2016’da Portekiz’in başkenti Lizbon’a taşındı, 2020’de ilk defa pandemi nedeniyle çevrim içi olarak gerçekleşti. Web Summit 2021 yılında yeniden Lizbon’a dönüyor.

Dünya çapında teknoloji devi şirketlerden önemli isimlerin konuşmacı olarak katıldığı etkinliğe katılım büyük: 1000’den fazla konuşmacı, 40 bine yakın katılımcı, 1500’den fazla basın mensubu.

Bigumigu; dünyanın en büyük teknoloji etkinliği olarak kabul edilen Web Summit’e 2015 yılından beri katılıyor. Okuyucularına ve takipçilerine son gelişmeleri içerik partneri Akbank ile birlikte etkinlik alanından doğrudan bildiriyor. Ürün incelemeleri, trend analizleri, önemli haberler… Pandemiden sonra yüz yüze gerçekleşecek ilk büyük küresel teknoloji etkinliği Web Summit 2021’in oturum özetleri de yine Akbank sosyal medya kanallarında ve Bigumigu’da.