Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Bigumigu’ya Reklam Vermek

2005’te kurulan Bigumigu; reklam, tasarım ve teknoloji alanlarında ilham verici içerikler üreterek organik olarak büyümüş ve özellikle pazarlama iletişimcileri, reklam sektörü, sanatçılar ve yaratıcı endüstriler tarafından yakından takip edilen bir platformdur.

Markalar ve reklamverenler için anlamlı sponsorlu içerik deneyimleri sunmayı hedefleyen Bigumigu’da tercih edilen reklam modellerinden biri advertorial içerikler. Advertorial projelerimizde süreç içeriğin bilgisini ve dokümanlarını müşteriden alıp editoryal ekibimizle yayına hazırlamakla başlıyor. Son haline getirince müşteriden onay alıp yayına çıkıyoruz.

Markaların tercih etmesi durumunda advertorial haberlerimizi 10 binden fazla abonesi olan Bigumigu’nun günlük e-posta bülteninde, Facebook’ta 100 bin Twitter’da 39 bin, LinkedIn’de 27 bin, Instagram’da 43 binden fazla takipçisi bulunan sosyal medya hesaplarında da en uygun şekilde paylaşıyoruz.

Bigumigu’da tercih edilen bir diğer reklam modelini banner alanları oluşturuyor. İnternet sitemizde; tepe banner, yan banner ve haber içi banner olmak üzere üç farklı banner çeşidi kullanılabiliyor.

Bigumigu ile içerik projesi gerçekleştiren bazı markalar:

Akbank, BMW, Citroen, Coca-Cola, Fiat, Ford, King of Cheers, Red Bull, SALT, Zorlu Holding/imece,

Bigumigu’da advertorial çalışması yapan bazı markalar:

Arçelik, Art Label Project, Beko, FCB Artgrup, Huawei, İş Bankası, İş Sanat, Microsoft, Pernod Ricard, Welder Watch

Bigumigu olarak 2012’den beri Türkiye’nin öncü içerik pazarlaması projelerini de hayata geçiren mecra olarak marka ve ajanslarla farklı işbirliklerine de her zaman açığız.

Reklam olanakları ile ilgili daha fazla bilgi ve teklif almak için [email protected]‘a bir e-posta atabilirsiniz.