Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Ogilvy & Mather, Cannes Lions’da Alejandro González Iñárritu’yu Ağırlıyor

Ogilvy & Mather, Cannes Lions'da yapılacak olan Ogilvy & Inspire seminerinde son yılların en çok konuşulan yönetmenini konuk edecek.

Akbank ve Bigumigu Cannes Lions'dan bildiriyor.
Cannes Lions haberlerinin tümü için tıklayın..

Dünyanın en büyük yaratıcılık festivali Cannes Lions, reklam ve pazarlama dünyası eşliğinde yaratıcılığın yer aldığı her dünyaya adım atıyor. Geçtiğimiz yıl David Guetta, Pharrell, Kim Kardashian ve Marilyn Manson gibi isimleri ağırlayan Cannes Lions bu yıl etkinlikte yer alacak ünlü isimleri açıklamaya başladı. Will Smith, Simon Pegg gibi Hollywood yıldızları; Timbaland ve Iggy Pop gibi müzik yıldızları, medya, moda ve komedi fenomenleri ve çok satan yazarlar da bu yıl Cannes Lions’da olacak.

Ogilvy & Mather ise 6 yıldır düzenlediği Ogilvy & Inspire isimli seminerinin bu yılki konuşmacısını dün açıkladı. Amores Perros ile uzun metraja geçiş yapan, 21 Grams ve Babel ile ismini duyuran, Birdman ve The Revenant ile küresel üne kavuşan Alejandro González Iñárritu; bu yıl Ogilvy & Mather’ın konuğu olarak Cannes Lions’da yer alacak.

23 Haziran günü saat 14:00’te Grand Palais des Festivals‘da gerçekeleşecek olan seminerde Ogilvy & Mather’ın küresel yetkili yaratıcı yöneticisi Tham Khai Meng ile birlikte vizyoner yaratıcılığın rolü ve ilham konuları ele alınacak.

Görsel: Cannes Lions

REKLAM