Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Vestel’den Şehir İçinde Bisiklet Kullanımını Kolaylaştıran Uygulama: bisikletimVben [advertorial]

Vestel’den Şehir İçinde Bisiklet Kullanımını Kolaylaştıran Uygulama: bisikletimVben [advertorial]

bisikletimVben uygulaması, bisiklet sürücülerinin kendi rotalarını çizmelerine imkan vermesinin yanı sıra, onlara şehir içinde karşılaşabilecekleri sorunlarla ilgili de tüyolar veriyor!

Şehrin motor gürültüsüyle ve egzoz dumanıyla kaplandığı ve otomobille iki nokta arasındaki ulaşımın giderek zorlaştığı günümüzde bisikletle ulaşımın yaygınlaşması bireysel ve toplumsal olarak hayatı olumlu etkileyen bir faktör. Sağlıklı ve dinamik bir yaşam tarzına geçişle beraber toplumsal olarak da karbon ayak izini düşürmesi ve fosil yakıttan uzak bir ulaşım aracı olması bisikleti değerli kılıyor.

Bisiklet, hem bireysel hem de gruplar halinde kullanıldığında farklı keyifleri ve deneyimleri beraberinde getiriyor. Vestel tarafından geliştirilen bisikletimVBen uygulaması da bisiklet tutkunlarının hayatını iyileştirmek için kurgulanmış. bisikletimVBen’e üye olarak hem diğer bisiklet tutkunlarıyla bir araya gelebilir hem de faydalı tüyolar ve bisiklet haritasıyla şehir içindeki önemli noktaları keşfedebilirsiniz.

bisikletimVBen‘in sosyal ağ yönünde diğer bisiklet tutkunlarıyla iletişime geçmek, etkinlikleri takip etmek, bisiklet sporuyla ilgili güncel gelişmeleri takip etmek, Türkiye’deki bisiklet yolları ve kulüpleri hakkında detaylı bilgiye erişmek yer alıyor. Uygulamanın bu yönü tek başına pedal çevirmek yerine bu hobiyi hayatının merkezine koyanlarla bir araya gelmek için biçilmiş kaftan.

bisikletimVBen’in hayatı ve yaşam tarzını geliştiren yönünde ise rota oluşturma, antrenman verisi toplama, bisikletin ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan haritadan faydalanma ve bilgi dolu tüyolar dikkat çekiyor. Şehirdeki tehlikeli mazgallar hakkında kitle kaynak yöntemiyle bir kütüphane oluşturma ve acil durumlarda ulaşılabilecek önemli noktalara erişme uygulamanın bu yönünde dikkat çeken özelliklerden sadece birkaçı.

Bisikletin bir ulaşım aracı olarak görülmesi ve bu kültürün gelişmesi adına hayata geçen bisikletimVBen uygulamasını Google Play ve iTunes üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Görsel: bisikletimVBen

REKLAM