Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Uzay Mekiği Gibi Kedi Yatakları

Uzay Mekiği Gibi Kedi Yatakları

Myzoo Studio'nun uzay mekiğinden ve astronotlardan esinlenerek tasarladığı kedi yatakları, hem kedinizi hem de evinizi daha havalı kılma iddiasında.

Kedi boy mobilyalar, kedi çadırı, mimari kedi evleri derken tüylü dostlarımıza özel pek çok havalı tasarımla karşılaştık. Fakat Myzoo Studio çıtayı biraz daha yükselterek uzay mekiği formunda kedi yatakları sunuyor.

Myzoo Studio’nun kedi yatağı tasarımları o kadar şık ki evin içinde bir dekorasyon unsuru olarak da seve seve baş köşeye koyabileceğiniz türden. Öyle ki can dostunuz, yatağın cam fanus benzeri pencerelerinden astronot edasıyla etrafı süzerken “Tam Instagram’lık!” diyeceğiniz pozlar ortaya çıkabilir.

Uykulu kedilerin uzay maceraları

Koleksiyonda özellikle üç model öne çıkıyor: Alfa, Beta ve Gama. Her model kullanıldığı alana göre ayrışıyor. Kapsül şeklindeki bir zemin modeli olan Alpha, dünyaya iniş yapmak isteyen kediler için ideal. Beta ve Gama ise rafların üzerinden ya da duvarlardan kuş bakışı olarak dünyayı izlemek isteyen kediler için. Kediler yüksek yerlerde olma ihtiyacı duyduğundan Beta ve Gama’dan daha çok hoşlanacaklarını tahmin ediyorum ben. Her bir yatak; masif ahşap bir gövdeye, geniş hava deliklerine ve en az bir akrilik kubbeli pencereye sahip.

Myzoo Studio’nun internet mağazasını incelerseniz, evcil hayvanlar için yaptığı diğer uzay temalı ürünlere de içiniz gidebilir. Stüdyonun tasarımlarını Instagram’ından takip edebilirsiniz.

Uzay Mekiği Gibi Kedi Yatakları Uzay Mekiği Gibi Kedi Yatakları Uzay Mekiği Gibi Kedi Yatakları Uzay Mekiği Gibi Kedi Yatakları Uzay Mekiği Gibi Kedi Yatakları Uzay Mekiği Gibi Kedi Yatakları Uzay Mekiği Gibi Kedi Yatakları

Görsel: Myzoo Studio

REKLAM