Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı
LEGO Meraklılarının Hayallerini Süsleyen Ev Airbnb’de!

LEGO Meraklılarının Hayallerini Süsleyen Ev Airbnb’de!

Lego ve Airbnb tarafından düzenlenen yarışma, şanslı bir aileye Danimarka'daki Lego Evi'nde bir gece konaklama fırsatı sunuyor.

Airbnb de LEGO da gerek marka kimlikleri gerekse iletişim stratejileriyle yaratıcı bir duruşa sahip markalardan. Doğal olarak böyle iki markanın iş birliği de çok renkli işlere olanak tanıyor. Örneğin Airbnb üzerinde yaratılan ve şanslı bir aileye bir gecelik konaklama fırsatı sunan LEGO evi gibi!

LEGO’nun ilk yapıldığı yer olan Danimarka’nın Billund şehrinde Eylül ayında ziyaretçilere açılan LEGO Evi, 25 milyon LEGO parçasıyla yapılmış. 2 oda 1 salondan oluşan ev, dört yılda inşa edilmiş. İçerisindeki her şey, tablolardan gazeteye, evin kedisinden yatağa, kitaplardan çalar saate her şey LEGO’dan. Eksik bir şey varsa yapılabilmesi için sizi bekleyen LEGO’lar da var. Odaların yanı sıra; evin bodrum katında bir LEGO tarihi müzesi, açık hava terasları, oyun alanları, Lego şelalesi, Lego havuzu gibi pek çok eğlenceli alan da bulunuyor.

İşte bu ev, Airbnb iş birliğiyle hazırlanan yarışmada bir aileye özel olarak açılacak ve onlara bir gece bu evde konaklama şansı verilecek.

LEGO Evi’nde Kalmak İçin Yanıtlamanız Gereken Soru

Böyle bir evde kalmak isterseniz, Airbnb ve LEGO tarafından açılan yarışmaya 17 Kasım tarihine kadar katılmanız gerekiyor. Yarışma basit; size sorulan soruyu yanıtlayacak ve kazanan aile olmayı umacaksınız. Soru ise şöyle: Sınırsız LEGO’nuz olsa ne inşa ederdiniz?

Kazanan 4 kişilik aile, 24 Kasım’da bir gece LEGO Evi’nde konaklayacak. Aile havaalanında LEGO ekibi tarafından karşılanacak, evin alt katındaki restoranda LEGO ile diledikleri yemeği inşa edecekler ve daha sonra yemekleri (gerçek yemek olarak) LEGO robot garsonlar tarafından servisi edilecek. Yemekten sonra ev, kazanan aile dışındaki diğer ziyaretçilere kapanacak.

Aile uzman LEGO’cu Jamie Berard ile evde ve LEGO Tarihi Müzesi gibi alanlarda özel bir tur yapacak. Tüm bunlar yetmezmiş gibi kendilerine sınırsız LEGO verilecek ve yarışmada verdikleri yanıtı gerçeğe dönüştürebilecekler.

Evin yaramaz çocukları evi yıkarsa ne olacak dediğinizi de duyar gibiyim, 4 senede yapılan bir şeyi yıkmak için 4 saniye yetebiliyor tabii.

Görsel: Airbnb