Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Öne Çıkan İsimleriyle Cannes Lions 2015

21 - 27 Haziran arasında gerçekleşecek Cannes Lions programının dikkat çekici isimleri belli oldu.

Akbank ve Bigumigu Cannes Lions'dan bildiriyor.
Cannes Lions haberlerinin tümü için tıklayın..

Cannes Lions yaratıcı sektöre ilham katma adına bu yıl da seminer, atölye, forum gibi farklı oturum türlerini içeren sıkı bir programla karşımızda. 21 – 27 Haziran’da düzenlenecek festival 24 ülkeden, 250’yi aşkın konuşmacıyı ağırlayacak.

Konuşmacılar arasında müzik endüstrisinden Pharrell Williams, Marilyn Manson, David Guetta ile film ve televizyon endüstrisinden Julia Louis-Dreyfus ve Richard Curtis’in dışında; dünya çapında ağ (WWW) sistemini kuran Sir Tim Bernes-Lee ve Snapchat CEO’su Evan Spiegel gibi isimler bulunuyor.

Richard Curtis Birleşmiş Milletler tarafından, kamu yararına yapılan yüzyılın en büyük pazarlama hamlesi, olarak nitelenmiş kampanyayla ilgili deneyimlerini anlatacak. Aşırı fakirlik ve iklim değişikliğini konu alan yedi günlük küresel kampanya üzerine Curtis, SAWA (Global Cinema Advertising Association) ile bir araya gelecek.

Efsanevi reklamcı Sir John Hegarty’i de dünyanın ilk küresel sinema kampanyası dolayısıyla SAWA kapsamında festivale katılacak isimlerden.

David Guetta Publicis Groupe başkanı ve CEO’su Maurice Lévy ile, Julia Louis-Dreyfus HBO başkanı ve CEO’su Richard Plepler ile Cosmopolitan genel yayın yönetmeni Joanna Coles ise Snapchat kurucusu ve CEO’su Evan Spiegel’le buluşacak.

Sir Tim Berners-Lee yapay zekanın geleceğini PHD’s Worldwide CEO’su Mike Cooper’la tartışacak.

Yaratıcı sektörün karmaşık ortamını sayısız ödüle sahip Japon ajans Hakuhodo, yaratıcılıklarıyla öne çıkmış Latin Amerika kültürünün ödül kazanan kampanyalarına imza atılma sürecini FCB aktaracak.

Cannes Lions programının detayını buradan öğrenebilirsiniz.

Bigumigu Cannes Lions 2015’in medya sponsorudur.

REKLAM