Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Netflix, Nike Training Club ile Form Tutacak

Netflix, Nike Training Club ile Form Tutacak

Yeni iş birliğini duyuran Netflix, Nike Training Club içerikleriyle fitness dünyasına adım atıyor.

Nike ile yeni iş birliğini duyuran Netflix, Nike Training Club‘ın antrenman videolarını yayın platformuna taşıyacağını açıkladı. 30 Aralık 2022 tarihi itibarıyla Netflix’te yer almaya başlayacak olan 90’ı aşkın spor programı, abonelerin kullanımına sunulacak.

Dünya çapında 223 milyon üyesi bulunan Nike Training Club eğitimleri kuvvet antrenmanı, yoga ve yüksek yoğunluklu antrenmanlar olmak üzere bir dizi farklı seçenek sunuyor. Nike Training Club’da yer alan egzersizler minimum ekipman kullanımı ya da ekipmansız uygulanabilecek şekilde ve tüm fitness seviyelerine uygun olarak tasarlandı.

Toplamda 30 saati aşkın sürede ve 10 farklı dilde Netflix’te yer alacak olan antrenman videolarının ilk bölümü Aralık ayı sonunda izlenebilecek; ikinci bölümü ise 2023 yılının ilk aylarında platformda erişime açılacak. İlk bölüm 5 oturum ve 46 dersten oluşuyor. Erişime açılacak ilk bölümde yer alacak dersleri aşağıda görebilirsiniz:

1- Kickstart Fitness with the Basics (13 bölüm)
2- Two Weeks to a Stronger Core (7 bölüm)
3- Fall in Love with Vinyasa Yoga (6 bölüm)
4- HIT & Strength with Tara (14 bölüm)
5- Feel-Good Fitness (6 bölüm)

Nike Training Club iş birliği için ayrı bir koleksiyon oluşturacak olan Netflix’te üyeler ayrıca antrenman koleksiyonuna arama üzerinden “Nike” yazarak ulaşabilecekler.

Görseller: Nike Training Club, Netflix