Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Karpuzdan Hafif Katlanır Bisiklet

Hummingbird Bike, 6,5 kilogramlık ağırlığıyla şehir içinde rahatça kullanılabilen ve taşınabilen bir bisiklet tasarımı.

Şüphesiz ki, katlanır bisikletlerin en büyük avantajı katlanabilmesi. Böylece her çeşit toplu taşıma araçlarına binebiliyor, ofis içinde muazzam yer kaplamadan muhafaza edilebiliyor. Bu kompakt dünya içinde portatif bir yaşam sunan katlanır bisikletlerin en önemli ayırıcı değişkenleri de ağırlık ve boyut. Katladıktan sonra taşımak zorluk yaratıyorsa, merdiven çıkmak bir muharebeye dönüşüyorsa bisikletin hayatınızda yarattığı etki de farklılaşmış oluyor.

Aralık 2015’te Kickstarter’da fonlanan ve gerçeğe dönüşen katlanır bisiklet Hummingbird Bike, tüm handikapları aşarak hafif ve konforlu bir deneyim sunuyor. Tek hareketle arka tekeri kadronun altına alan Hummingbird Bike, zinciri hareket ettirmediği için kayma veya yerinden çıkma gibi sorunları da çözüyor.

Karbon fiber kullanılarak geliştirilen Hummingbird Bike’ın 16 inç tekerli modeli 6.5 kilogramken 20 inç tekerli tasarımı ise 7 kilogram. Ortalama bir market alışverişinden daha hafif olan bisiklet bu yönüyle kolayca taşınabiliyor ve mobil yaşamınızda bir engel oluşturmuyor.

Görsel: Hummingbird Bike

REKLAM