Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

İstanbul Service Jam 29-30 Mart’ta ATÖLYE’de

İstanbul Service Jam 29-30 Mart’ta ATÖLYE’de

İstanbul Service Jam etkinliğinde 29-30 Mart tarihlerinde 24 saat boyunca aralıksız hizmet ve müşteri tasarımı alanında çalışmalar geliştirilecek.

Kar amacı gütmeyen gönüllü organizasyon Global Service Jam, hizmet tasarımını ve müşteri deneyimini genişletmek ve ilerletmek amacıyla hizmet veriyor. Problem çözümlemeye ve yaratıcılığa, tasarım tabanlı yaklaşım gösteren etkinlik, ilk defa 2011 yılında Almanya’da gerçekleştirildi. Etkinlik şu ana kadar 200’den fazla ülkede 900’dan fazla organizasyon düzenledi.

24 saat sürecek etkinlikte prototipler hazırlanacak

Organizasyon, 29-30 Mart tarihleri arasında İstanbul Service Jam adıyla 3. kez ATÖLYE İstanbul’da gerçekleşecek. ATÖLYE ve Deloitte Dijital iş birliğiyle düzenlenecek etkinlik 24 saat boyunca aralıksız olarak sürecek. Etkinlik sırasında ortak bir temadan esinlenen ekipler, 24 saatten kısa bir sürede, ihtiyaçlara yönelik fikirler üretip prototipler hazırlayacak ve test edecek.

Servis ve müşteri deneyimine ilgi duyan, projeleri veya fikirleri bulunan; tasarımcılar, öğrenciler, akademisyenler ve iş insanları kayıt olup etkinliğe katılabilecek. Dünyanın dört bir yanında eş zamanlı olarak gerçekleşecek etkinlikte prototip olarak sunulan sonuçlar Global Sevice Jam üzerinden paylaşıma sunulacak. İstanbul Service Jam etkinliğine katılmak için buradan başvuru yapabilirsiniz.

Görsel: ATÖLYE