Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Call Of Duty’de Bu Defa Pizza Avı Başladı

Call Of Duty’de Bu Defa Pizza Avı Başladı

VMLY&R imzalı "Pizza Hunt" adlı entegrasyonuyla Pizza Hut, Call of Duty oyuncularına bedava pizza dağıtmak için savaşa girdi.

Modern Warfare II lansmanı öncesi Burger King ile hamburger avına çıkan Call of Duty oyuncuları, bu kez Pizza Hut’ın başlattığı pizza avına davet ediliyor. Pizza Hut Avustralya, Call of Duty ile iş birliği yaparak “Pizza Hunt” adlı çalışmasıyla bedava pizza dağıtmak için savaş alanlarına girdi.

VMLY&R imzalı çalışmada gerçekleştirilen entegrasyon ile Pizza Hut bazı oyun yayıncılarını, “Warzone” modu sırasında Call of Duty oyuncularıyla sohbet etmelerini sağlayan yeni oyun içi “yakın sohbet” işlevini kullanmak üzere oyunun bir alanına girmeye davet etti. Manik ve GHHutz adlı yayıncılar, Warzone modunda Al Mazrah’ta bir yandan savaştan kaçarken diğer yandan da oyuncular tarafından kendilerine verilen talimatlarla Pizza Hut siparişlerinin izini sürdü. Yönlendirmeleriyle pizza teslimatlarına sağlam bir şekilde ulaşabilenler Pizza Hut tarafından ücretsiz pizza ile ödüllendirildi.

Geçtiğimiz Eylül ayında Call of Duty: Warzone 2 ile birlikte gelen konum tabanlı yakınlık sohbeti özelliği, oyuncuların bir oyunda birbirleriyle konuşmalarına izin veren ancak yalnızca birbirlerini belirli bir mesafeden duyabildikleri bir sistem. Oyuncuların yeni stratejiler geliştirmesinin önünü açan bu özellik aynı zamanda yeni davranış kurallarını da beraberinde getirdi. Örneğin oyuncular ve takımlar koordine olarak karşı takımı yanlış istihbaratla yönlendirebiliyorlar.

Görseller: Pizza Hut, Youtube