Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Adore Hasarlı Mobilyalardan Yaptığı Kedi Evi Kampanyasını Sürdürüyor

Adore Hasarlı Mobilyalardan Yaptığı Kedi Evi Kampanyasını Sürdürüyor

Adore Mobilya, hasarlı ve üretimde kullanılamayan yonga levhalarla yaptığı geleneksel kedi evi kampanyasını bu yıl da sürdürüyor ve 14 TL kargo bedeli karşılığında kedi evlerini dağıtıyor.

Kış kapıya dayandığında patili dostlarımızın hayata tutunabilmesi için hazırlanan projelere yer vermeye özen gösteriyoruz. Farklı kedi evi örneklerinden tutun da markaların ve belediyelerin kedi evi projelerine kadar farklı derlemeler hazırladık şimdiye kadar. En çok ilgi gören haberlerimizden biri ise birkaç yıl önce yer verdiğimiz Adore Mobilya’nın kedi evi kampanyası olmuştu.

16 Aralık Pazartesi, kedi evi dağıtımı devam edecek

Adore Mobilya’nın hasarlı mobilya parçalarını kullanarak yaptığı kedi evi kampanyası adeta geleneksel hale geldi. Kimi zaman kampanyaya ara verildi kimi zaman ise aşırı talep nedeniyle pek çok insan kampanyayı yakalayamadı. Marka, kedi evlerini ücretsiz olarak sunuyor; ancak parantez açalım oldukça dayanıklı ve güvenli görünen bu evler için kargo ücreti söz konusu. Bu yılki kargo ücreti 14 TL.

View this post on Instagram

Bu kış, 8. Geleneksel Ücretsiz Kedi Evi dağıtımımız 9 Aralık’ta başlıyor ???Bu yıl kedi evleri, kargoda yığılmayı engellemek üzere kademeli olarak haftalık dağıtılacaktır. ❗Birkaç önemli hatırlatmamız var❗
1-Kedi evleri ÜCRETSİZDİR. Ödeyeceğiniz 14 TL kargo ve ambalaj masraflarıdır . 2-Ticari alımları önlemek için her üye bir adet kedi evi alabilecektir. 
3-Kedi evlerini sadece adoremobilya.com’ dan online sipariş oluşturarak alabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan, telefon veya mail yolu ile başvuru, ön sipariş veya sipariş ALINMAMAKTADIR.
4-Kedi evi kargo ödemelerinde Kapıda ödeme ve Banka Havale/Eft seçeneği bulunmamaktadır. Sadece kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
5-Dağıtım günü internet sitemiz çok yoğun olacağı için yavaşlamalar veya kesintiler olabilir. Bu nedenle şimdiden üyelik oluşturmanızı öneririz.
6-Alıcıdan kaynaklanan sebeplerden dolayı teslim edilemeyen siparişlerde kargo ücreti iade edilemeyecektir.

A post shared by adore mobilya (@adoremobilya) on

“Geleneksel Ücretsiz Kedi Evi” olarak adlandırılan kampanya çerçevesinde bu hafta (9 Aralık’ta) dağıtım yapan marka yine yoğun bir taleple karşılaştı. Kargoda yığılmayı önlemek amacıyla bu yıl haftalık dağıtım yapılmasına karar verilmiş. Haftalık stoklar ise aynı gün içinde tükenmiş. Adore takipçilerine, önümüzdeki hafta (16 Aralık Pazartesi) yeni stoklarla dağıtıma devam edileceğini duyurmuş. Öyle görünüyor ki şartlar el verdiğince her hafta başında dağıtım sürecek.

Sokaktaki dostlarımızı unutmayan tüm markalara, belediyeler ve gönüllülere teşekkürler! Bireysel olarak da yaşadığımız bölgede tüm sokak hayvanlarına (kediler, köpekler, kuşlar, kirpiler…) elimizden geldiğince barınma ve yiyecek sağlayarak hayata tutunmalarına yardımcı olalım.

Görsel: Instagram