Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Türk Hava Yolları’na Ödüllü Yönetmen Ridley Scott’tan 85. Yıl Filmi

Türk Hava Yolları’na Ödüllü Yönetmen Ridley Scott’tan 85. Yıl Filmi

Türk Hava Yolları tarafından yayınlanan yeni reklam filmi Oscar ödüllü yönetmen Ridley Scott imzası taşıyor.

Son birkaç yıldır reklamlarında ünlü isimlere yer veren ve Super Bowl organizasyonlarında bunları yayınlayarak ses getiren Türk Hava Yolları’nın geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni reklamı da bu yoldan ilerliyor. Hollywood’da birçok başarılı filmine imza atan Oscar Ödüllü Ridley Scott’un yönettiği yeni Türk Hava Yolları reklamının başrolünde ise Hollandalı oyuncu Sylvia Hoeks bulunuyor. Filmin yan rolünde de Aure Atika yer alıyor.

Yeni reklam filmini, ilk olarak, Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün sosyal medya hesabından paylaştı. Akabinde de reklam Linkedin, Youtube, Facebook gibi markanın sosyal medya kanallarının olduğu mecralardan paylaşıldı.

Sylvia Hoeks Başrolde

Reklamda THY‘nin 777’si, İstanbul Havalimanı ve İstanbul’un güzelliklerinin kullanılması dikkat çekiyor. Ayrıca yeni kabin memuru üniformalarını da reklamda görmek mümkün. Fragman tadında ilerleyen reklam filminde, Yerebatan Sarnıcı, Ortaköy Camii, Çırağan Sarayı gibi İstanbul’un çeşitli mekanları da görülüyor. İstanbul’un güzelliklerini hoş çekimlerle gözler önüne seriyorlar. Reklam Türk Hava Yolları’nın 85. yıl kutlamasını bir macera tadında sunacağını işaret ediyor.

Yeni reklam filmi bir reklam serisinin tanıtımı mı yoksa uzun bir reklam filminin fragmanı mı henüz o detaylar bilinmiyor. Fakat marka reklam filminin Türk Hava Yolları dışında Türkiye ve İstanbul Havalimanı’nın da tanıtımına katkı sağlamasını hedefliyor.

Görsel: YouTube