Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Şehrin Her Noktasında Size Ayak Uyduran Elektrikli Bisiklet

Şehrin Her Noktasında Size Ayak Uyduran Elektrikli Bisiklet

Faraday Cortland, bir elektrikli bisiklet olmanın yanı sıra iç dinamikleri ve zarif tasarımıyla da şehrin her yerinde, her yolculukla size eşlik edebilecek bir bisiklet.

Bisiklet dünyası içinde motorlu taşıtların ve petrol tabanlı yakıtların hoş karşılanmaması anlaşılabilir olduğu kadar haklı bir duruş. Elektrikli bisikletler ise yenilenebilir enerjiyle birlikte bisiklet dünyasına girerek en sade haliyle yorucu anlarda minik bir itici güç oluyor.

Kickstarter’da fonlanarak gerçeğe dönüşen Faraday Cortland, Faraday ailesinin 2. üyesi oldu. Faraday bisikletlerinin ilk tasarımı olan Faraday Porteur‘u da Kickstarter’da fonlayan ekip bu kez bisikletin hem tasarımında hem de aksesuar cephesinde yenilikler yaratmış. İlk Faraday’deki üst kadronun çift şeritli yapısını ortadan kaldırarak kavisli ve tek bir tüp olarak yeniden tasarlanmış. Ayrıca ilave bir çanta görümlü bir harici batarya aracın iki kat daha fazla mesafe yapmasını sağlarken geliştirilen mobil uygulaması da rota ve güzergah bilgisini aktarıyor.

Bir elektrikli bisiklet olarak Faraday Cortland, analog bisiklet görüntüsünü kaybetmeden teknolojiyi bünyesine katıyor. Böylece dilediğiniz şekilde kullanma imkanı sunuyor. En basit örneğiyle yokuş çıkarken tempo yükselterek yorulmak yerine elektrik enerjisinden bir miktar güç alıyorsunuz.

Görsel: Faraday Cortland

REKLAM