Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Burger King’de Gece Yaşanan Absürt Olaylar

Burger King’de Gece Yaşanan Absürt Olaylar

Müşterilerin gece geç saatlerde Burger King şubelerinde yaptığı çılgınlıkları ve utanç verici anları gösteren reklam filmi eve siparişin iyi bir tercih olduğunu hatırlatıyor.

Burger King, geçtiğimiz hafta 2020’nin ilk yarısından ve getirdiklerinden memnun olmayan insanların seslerine kulak vermiş ve 2020’yi erken bitirdiğini açıklayan bir kampanya yayınlamıştı. David São Paulo ve David Miami imzalı reklam filmi pandeminin kasvetli havasından sıyrılıp Noel neşesini getiriyordu. Fast food zinciri bu sefer gece eve teslimat hizmetini tanıtmak için eğlenceli görüntülerden oluşan bir film yayınladı.

Müşterilerin yaşadığı komik ve utanç verici olaylar

DAVID São Paulo tarafından Burger King için hazırlanan kampanyada geç saatlerde Burger King şubelerinde yaşanan garip, çılgın ve komik anlar yer alıyor. Müşterilerinin Burger King’de yemek yeme keyfini özlediğini söyleyen marka utanç verici durumların yer aldığı videoyla herkesi bir kez daha düşünmeye davet ediyor.

İnternetten alınan gönderilerden, müşterilerinin gönderdiği ve çalışanların çektiği videolardan oluşan film pandemi öncesinde gece geç saatlerde şubelerde ne gibi çılgınlıklar yaşandığını gözler önüne seriyor. Restoranda uyuyakalanlar, ansızın yere kapaklananlar, her şeyi göze alıp tamamen çıplak gelenler ve daha pek çok tuhaf olay kampanyanın filminde yer alıyor.

Burger King’in Brezilya’da bazı şubeleri pandemi nedeniyle kapalı kalmaya devam etse de eve teslimatlar sürüyor. Gece yarısından sabahın ilk saatlerine kadar yapılan siparişlerde yüzde 70’e varan indirim uygulanıyor. Burger King gece teslimatıyla kötü tecrübe yaşamadan veya yaşanan olaylara şahit olmadan evde keyifli bir şekilde hamburger yeme fırsatı sunduğunu vurguluyor.

Künye

Müşteri: Burger King Brezilya
Ajans: David SP
Küresel COO: Sylvia Panico
Küresel CCO: Pancho Cassis
Yaratıcı Yönetmen: Edgard Gianesi
Yaratıcılar: Fabrício Pretto, Rogério Chaves
Yönetmen: Irmãos Meirelles
Post Prodüksiyon: The End
Ses: LOUD

Görsel: Twitter