Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

37. Grafik Tasarım Sergisi 9 Kasım’da Açılıyor

37. Grafik Tasarım Sergisi 9 Kasım’da Açılıyor

​Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (GMK) tarafından düzenlenen 37. Grafik Tasarım Sergisi, 9 Kasım 2018'de Karaköy Mimarlar Odası ev sahipliğinde açılacak.

Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (GMK) tarafından her yıl düzenlenen ve grafik tasarımı ödüllendiren Grafik Tasarım Sergisi bu sene 9 Kasım 2018’de açılacak. Son bir yıl içerisinde üretilmiş grafik tasarım çalışmalarının arasından en iyileri ödüllendiriliyor ve sergide yer alıyor. Sergi ve ödül töreni konseptlerinin iç içe geçtiği organizasyonla sergilenen her ser aynı zamanda ödüle de layık görülmüş oluyor. Bu sayede de pek çok grafik tasarımcıya görünürlük kazandırılıyor.

37. Grafik Tasarım Sergisi ev sahipliğinde 161 tasarımcı 427 çalışma

Bu yıl 37. kez düzenlenecek olan Grafik Tasarım Sergisi, 9 Kasım 2018’de açılacak ve 18 Kasım’a kadar ziyaret edilebilecek. Karaköy’de TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi ev sahipliğinde gerçekleşecek olan serginin açılış gecesinde ödül töreni de gerçekleşecek. Bu sene sergiye 161 tasarımcı, 427 tasarımla yer alıyor. Afiş tasarımından yazı karakteri tasarımına, illüstrasyondan mobil uygulama tasarımına kadar geniş bir yelpazede grafik tasarımı kucaklayan sergi öğrenci projelerine de kucak açıyor. 9 Kasım’da toplamda 28 kategori ödülü ve 9 özel ödül sahipleriyle buluşacak.

37. Grafik Tasarım Sergisi hakkında detaylı bilgiyi internet sitesinden alabilir, geçen senenin kazananlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Görsel: GMK