Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

2021’e Bakış Atan NFT Koleksiyonu

2021’e Bakış Atan NFT Koleksiyonu

Bundle, “2021 Hatıra Kartları” ile yılın önemli gelişmelerini ve iz bırakan olaylarını NFT koleksiyonuna dönüştürüyor.

Geçtiğimiz hafta Bigumigu radarına takılan NFT merkezli projeleri, yaratıcı fikirleri ve koleksiyonları derlediğimiz haberi sizlerle paylaşmıştık. Toplam satış hacminin 12 milyar doları aştığı NFT piyasasında her gün yaratıcılığın ön planda olduğu çeşitli koleksiyonlarla karşılaşmak mümkün. Farklı derlemeleriyle yılı kapatmaya hazırlanan haber uygulaması Bundle’ın da derlememize girecek kadar güzel bir fikre ve tasarıma sahip NFT koleksiyonu bulunuyor.

2021’de akılda kalanlar “2021 Hatıra Kartları” koleksiyonunda

20 ülkede 22 farklı kategoride kullanıcılarına kişisel haber oluşturma imkanı sunan Bundle, 2021’i mümkün olduğunca tatlı bir şekilde geride bırakmak için paylaşılabilir yılbaşı kartı konseptli NFT koleksiyonu hazırladı. Kartlar, Bundle’ın deneyimsel çalışmalar ve değerli markalı içerikler hazırlayan yaratıcı stüdyosu Bundle Studio tarafından üretildi.

2021 Hatıra Kartları yılın iz bırakan, dikkat çeken, en çok okunan ve paylaşılan haberleri için özel olarak tasarlanmış kartları içeriyor. Geleneksel yılbaşı tebrik kartı konseptinin ironik bir versiyonu diyebileceğimiz hatıra kartları, bu yıl başımıza gelen olumsuz sayılabilecek olayların yanı sıra yüz güldüren anıları da koleksiyonla birlikte ölümsüzleştiriyor.

Proje kpasamında üretilen kartlar 21 adet edisyonlar şeklinde NFT koleksiyonuna dönüştürüldü ve OpenSea üzerinden kullanıcılara sunuldu. Yılın en ikonik haberlerini ve onlar için hazırlanmış özel illüstrasyonları içeren kartlara buradan ulaşabilirsiniz. Koleksiyon için bir de mikro site oluşturan Bundle, “Beğendiğini seç ve paylaş” mekanizmasını ön plana çıkarıyor. Bu sitede tüm kartları tek tek inceleyebilir, satın alabilir ya da sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Bundle (@bundleapp)’in paylaştığı bir gönderi

hatıra kartları

Görsel: Bundle