Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

OFFF London’ın Akıllara Zarar CGI Tanıtım Filmi

OFFF London’ın Akıllara Zarar CGI Tanıtım Filmi

Grafik tasarım, animasyon ve dijital dünyanın yaratıcılık festivali OFFF London için Future Deluxe tarafından hazırlanan tanıtım filmi, animasyon kalitesiyle adeta büyülüyor.

17 yıldır dünyanın farklı şehirlerini gezen ve hareketli görsellerle tasarımı, teknolojiyi buluşturan OFFF festivali, merkezini Barselona’da kurmuş. Ancak dünyanın farklı şehirlerinde de organizasyonlar düzenlemeye devam ediyor. New York, Portugal, Cincinnati, Mexico City gibi şehirler de OFFF’un ayak bastığı noktalar arasında. Ağırladığı sanatçı ve yaratıcılar arasında ise Joshua Davis, Stefan Sagmeister, John Maeda, Neville Brody, Kyle Cooper, The Mill gibi isimler yer alıyor. Durum böyle olunca da OFFF dünya çapınca dikkat çeken ve değer yaratan bir festivale dönüşüyor.

OFFF’un en yakın etkinliği ise Londra’da gerçekleşti. 29 – 30 Eylül’de ziyaretçilerini ağırlayan OFFF London‘da yer alacak sanatçıları ve toplulukları duyurmak için de bir tanıtım filmi hazırlandı. Animasyon, tasarım ve teknolojiyi kullanarak yaratıcı içerikler üreten Future Deluxe‘ün imzasını taşıyan çalışma hem animasyon kalitesi hem de katılımcıların sunumuyla beraber sürükleyici bir yapıya bürünüyor.

OFFF London’da yer alan sanatçılar ve topluluklar ise; Daniel Eatock, Adobe Stock, Future Deluxe, Margot Bowman, Ricardo Cavolo, Design Studio, The Mill, Foreal, Gordon Reid, Studio XO, Poke, Mucho, Territory, Lo Siento, Marta Cerdà.

Künye:
Tasarım, Yönetim, Prodüksiyon: FutureDeluxe
Müzik ve Ses Tasarım: Zelig Sound
Kompozisyon: Igor Gama
Canlı Çekim: Davy Evans
Karakter Animasyonu: Josef Šíma ve Jan Boháček
Karakter Deseni ve Modelleme: Felix Wolf

Görsel: Future Deluxe