Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Nike’den Ted Lasso Koleksiyonu

Nike’den Ted Lasso Koleksiyonu

Apple TV+'ın sevilen dizisi Ted Lasso'daki AFC Richmond takımının hayali resmi sponsorluğuna soyunan Nike, dizi hayranları için özel bir koleksiyon hazırladı.

Kısa sürede ciddi bir hayran kitlesi edinerek 74. Emmy Ödülleri’nde ‘En İyi Komedi Dizisi’ dahil olmak üzere dört ödül alan, toplamda 11 Emmy ödüllü Apple TV+ dizisi Ted Lasso, gerçek hayatta artık kendi Nike koleksiyonuna sahip. Bir Amerikan futbolu koçunun İngiltere Premier Lig takımlarından AFC Richmond’ın başına geçmesiyle birlikte gelişen olayların anlatıldığı dizideki futbol takımı her ne kadar kurgu olsa bile, Nike dizinin hayranları için AFC Richmond özel taraftar koleksiyonu hazırlayarak piyasaya sürdü.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Nike (@nike)’in paylaştığı bir gönderi

Geçtiğimiz günlerde final sezonu olduğu söylenen üçüncü sezonunun prömiyerinin yapılmasıyla birlikte Nike, üçüncü sezondaki AFC Richmond’un forma tedarikçisi kurgusal Verani Sports’u devraldı. AFC Richmond kulübünün hayali resmi sponsoru olarak kulübün arma ve logosunun yer aldığı tişörtler, iç saha ve deplasman formaları, kapüşonlular ve dizinin sloganı “BELIEVE”  ile Dani Rojas’ın ünlü sözü “FOOTBALL IS LIFE” ile süslenmiş takım atkılarını satışa sunduğunu duyurdu.
 
Tasarlanan forma ve tişörtlerin üzerinde sponsorun isim ve logosunun yer aldığı ön ve arka yüzlerde, dizideki hayali flört uygulaması “Bantr”‘ın isim ve logosuna yer verildi. Çevrim içi olarak satışa sunulan Ted Lasso AFC Richmond özel koleksiyonundan bazı parçalara aşağıda göz atabilir; pek çok parçası satışa sunulur sunulmaz tükenen koleksiyonun tamamına ise bu bağlantıdan erişebilirsiniz.

Görseller: Nike, Instagram