Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı
Kristal Elma Film – TV ve Sinema, Online Film ve Entegre Kampanya Kısa Listesi [Kristal Elma 2017]

Kristal Elma Film – TV ve Sinema, Online Film ve Entegre Kampanya Kısa Listesi [Kristal Elma 2017]

​​5 - 6 Ekim'de düzenlenecek olan Kristal Elma Yaratıcılık Festivali Film - TV ve Sinema, Online Film ve Entegre Kampanya kategorisi kısa listesi yayınlandı.​

Bu yıl “Yaratıcılık Bulaşıcıdır” mottosuyla yola çıkan Kristal Elma Yaratıcılık Festivali, bu Perşembe ve Cuma günü, 5 – 6 Ekim’de Uniq İstanbul’da gerçekleşecek. Türkiye’den ve yurt dışından kendi alanında uzmanlaşmış birçok konuşmacıyla renklenecek olan festival ödül töreniyle de büyük değer yaratıyor.

Kristal Elma Yaratıcılık Festivali, bu yıl 12 ana, 159 alt kategoride yarışacak olan kampanyalar ilk elemeden geçti ve kısa listeler duyuruldu. Film – TV ve Sinema, Online Film ve Entegre Kampanya kategorisinde kısa listeye kalan işleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Film – TV ve Sinema, Online Film ve Entegre Kampanya seçici kurulunda Ayşe Aydın (Seçici Kurul Başkanı, Yönetici Kreatif Direktör, Y&R Grup), Emrah Akay (Yönetici Kreatif Direktör, MullenLowe Istanbul), Emre Kaplan (Yönetici Kreatif Direktör ve Ortak, Rafineri), Enis Orhun (Başkan ve Kreatif Direktör, C-Section), Ertuğ Tuğalan (Kreatif Direktör, Medina Turgul DDB), İdil Akoğlu Ergülen (Yönetici Kreatif Direktör, Happy People Project), İlkay Gürpınar (Başkan Yardımcısı ve Yönetici Kreatif Direktör, TBWA\Istanbul), Karpat Polat (Başkan ve Yönetici Kreatif Direktör, K A R P A T Independent Creative Agency), Kenan Ünsal (Yönetici Ortak, Muhabbet), Ozan Varışlı (Reklam Yönetmeni), Uğur Çakır (Yönetici Kreatif Direktör, McCann Istanbul), Umut Dizdar (Kreatif Grup Lideri, Concept), Umut Özsayar (Yönetici Ortak ve Reklam Yazarı, Kompüter) yer alıyor.

Görsel: Kristal Elma