Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Flag Instagram Fotoğraflarınızı Ücretsiz Olarak Basıp Size Gönderiyor

Flag Instagram Fotoğraflarınızı Ücretsiz Olarak Basıp Size Gönderiyor

Flag uygulaması sayesinde arka sayfasına reklam alınmış 20 Instagram fotoğrafını her ay kapınızda ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

Flag uygulaması yalnızca Instagram değil, istediğiniz sosyal ağdan seçtiğiniz fotoğrafları kaliteli bir şekilde basarak evinize gönderiyor. Her ay 20 fotoğraf basıp saklayabilirsiniz. Hem de bu servisi tamamen ücretsiz alabilrsiniz, baskı ücreti ve kargo ücreti olmadan.

Boyutu, baskı kalitesi, çerçevesi üzerine düşünülmüş ve hepsi için en ideal seçenekte karar kılınmış olan kapınıza kadar gelecek bu fotoğrafların ücretsiz olarak size ulaşmasının tek bir açıklaması var; her fotoğrafın arkasına reklam alınıyor. Hem de renk efekti, kontrast gibi detayları kendiniz seçeceksiniz fotoğraflarınız için. Ücretsiz olarak üzerine mesaj ekleyebilir, boyutunu değiştirebilirsiniz fotoğraf kartlarının.Eğer sponsorlu fotoğraf kartlarına abone olmak sizin için sorun değilse bu iş modelinin bir müşterisi olup her ay 20 sosyal ağ fotoğrafınızı kapınızda bulabilirsiniz.

Projenin Kickstarter sayfası. Videodaki tanıdık simaya dikkat, sanırım yakında tüm iyi Kickstarter videolarının bir köşesinden çıkacak.