Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Spotify’dan Çalma Listeleriyle Ofis Dışında Mesajı

Spotify’dan Çalma Listeleriyle Ofis Dışında Mesajı

Siz ofiste değilken yerinize Spotify'ın sizin için hazırladığı ve tatiliniz temalı ofis dışıdına (OOO) mesajlı çalma listeleriniz baksın.

Spotify hayatının büyük bir parçası müzik olanlar için pasta üzerinde ciddi paya sahip. Hatta tüm müzik dinleme alışkanlığını Spotify’a göre şekillendirenler bile mevcut. Spotify’da bu kez yıllık izin döneminin revaçta olduğu yaz aylarında Spotify OOO‘yu tanıttı.

Beyaz yaka çalışanların izin günlerinde sorumluluklarını başkalarına devrettiği ve bunu bir otomatik yanıt kalıbıyla paylaştığı “Ofis Dışında” (Out Of Office) mesajlarına, Spotify OOO uygulaması eğlenceli bir yorum getirdi. Gideceğiniz yeri, izinde olacağınız tarihleri ve seyahat amacınızın iş mi eğlence mi olduğunu belirliyorsunuz. Hemen ardından Spotify sizler için bir çalma listesi ve bir de otomatik yanıt kalıbı yaratıyor. Bu liste sizi yolculuğa hazırlarken gelen e-postalarınıza da renkli bir dil kazandırıyor.

Spotify’ın çalma listesiyle Türkiye, Tarkan ve Sezen Aksu’nun çoğunluğuyla dikkat çekerken Şili yerel tınıları, Yeni Zelanda küresel hitlere ev sahipliği yapıyor. Kendi Ofis Dışında mesajınızı buradan oluşturabilirsiniz.

Westin Otelleri de geçtiğimiz yıl Westin OOO Generator ile yolculuğun tadını farklı bir dille aktaran Ofis Dışında mesajları hazırlıyordu.

Görsel: Spotify