Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Seleyi Yağmurdan Çamurdan Koruyan Anahtarlık

Kikker tarafından geliştirilen anahtarlık boyutundaki sele kılıfı sayesinde yağmur çamur demeyecek, konforunuzdan ödün vermeyeceksiniz.

Bisiklet kullanıcılarının özellikle kış aylarında karşılaştığı en büyük sorun, hava muhalefeti ve dolaylı etkileri. Kimse ıslak veya buzlu bir seleyi kullanmak istemeyeceği gibi yırtık veya hasarlı bir zemine de oturmak isteyen olmayacaktır. Yapacağımız bisiklet yolculuğu ister 5 dakika olsun ister birkaç saat, rahatsız veya kullanılmayacak bir sele üzerinde yolculuk yapmak oldukça zorlayıcı bir duruma dönüşebiliyor.

Kikker‘ın geliştirdiği ve Kickstarter’da fonlanan sele kılıfı, yaşanan sorunları çözmek için küçük ve etkili bir çözüm sunuyor. Genelde poşet, muşamba gibi kaba ve sakil eşyalarla korunmaya çalışan seleyi, anahtarlık boyutlarındaki ufacık ve katlanabilir bir tasarımla koruyor. Açıldığında seleyi baştan sona saran kılıf, katlandığında ise cepte veya çantada taşınabiliyor.

Pembe, yeşil, siyah, turuncu ve kırmızı olmak üzere 5 renk seçeneği bulunan Kikker, 27 Şubat’ta başarıyla fonlanandı ve 25 Mart’ta destekçilerinin ödüllerini kargoladı. Şu anda ise Kickstarter ve kendi internet sitesi üzerinden satışa devam ediyor.

Görsel: Kickstarter

REKLAM