Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Kötü Koltuk Yoktur, Daha Fazla Çikolata Vardır!

Kötü Koltuk Yoktur, Daha Fazla Çikolata Vardır!

Danimarkalı çikolata markası Anthon Berg, Kopenhang Havaalanında, yeni çikolatasını tanıtmak için uçaktaki koltuk durumuna göre farklı miktarlarda çikolata dağıtan otomotlar hazırlamış.

Danimarkalı çikolata markası Anthon Berg, Kopenhang Havaalanında yeni çikolatasını tanıtmak ve aynı zamanda cömertlik felsefelerini anlatmak için farklı miktarlarda çikolata dağıtan özel bir otomat hazırlamış. Kötü koltuklar için iyi çikolata sloganıyla hazırlanan projede, biletlerini makineye okutan yolcuların oturdukları koltuk ne kadar kötü ise, aldıkları çikolata paketi o kadar büyük olmuş. Yani ne kadar kötü koltuk, o kadar büyük çikolata paketi.

Bu şekilde insanların uçuşlarına keyif katmaya çalışan marka, özel bir yazılım ile yolcu uçuş kartlarındaki bilgilerin (adı, uçuş numarası, koltuk numarası, gideceği yer) SeatGuru’nun görsel haritasını çıkardığı tüm dünyadaki havayollarının oturma planları ile eşleşmesini sağlamış. Bazısına o şekil, bazısına bu şekil çikolata dağıtan marka, en azından kötü koltuk sahiplerinin birinci sınıf çikolata paketleriyle iyi hissetmesini sağlamış 🙂

Anthon Berg Upgrader Kiosk
Anthon Berg Upgrader Boarding Pass

Anthon Berg Upgrader Seat 32A
Anthon Berg Upgrader Boarding Pass