Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı
Eğlenmeyi ve Geceyi Bilen Night Hunter Aranıyor [advertorial]

Eğlenmeyi ve Geceyi Bilen Night Hunter Aranıyor [advertorial]

Gece hayatını ve partilemeyi bilenler için dünyanın en "eğlenceli" işinde yeniden uygun bir pozisyon açılıyor.

BYD ATTO 3

Dışarı çıkmayı ve sosyalleşmeyi seviyorsanız, gecenin dinamizminde yaşayıp partilere yön veriyorsanız dünyanın en “eğlenceli” işi sizi bekliyor! Bu pozisyonu kaptığınız zaman Night Hunter oluyorsunuz ve gece hayatı artık sizden soruluyor. Pernod Ricard bünyesindeki markalardan biri için geceyi yaşayacak ve en büyük partilerin ev sahibi olacaksınız!

Sosyal medyanın tüm inceliklerine hakimseniz, kampüs hayatının ve partilerin trendleri sizden soruluyorsa Avrupa’daki ve İstanbul’daki en büyük partilere gitmenin yolu Night Hunter olmaktan geçiyor! 21 yaşını dolmuş ve İngilizce biliyorsanız Night Hunter olmak için önünüzde hiçbir engel yok!

Geçtiğimiz yılın Night Hunter’ları, bir ay boyunca İstanbul, Çeşme ve Berlin’deki partilerde yer alarak gece hayatına yön verdi. Kendi kokteyllerini hazırladı ve gecenin her saatinde, partiye yön veren kişi oldu. Kendi partilerini düzenlediler ve bu deneyimi yaşadılar. Ve bu yıl, Night Hunter unvanı seni bekliyor! Yaratıcı fikirlerinle yurt dışı ve yurt içindeki en iyi partileri vereceğini ve gece hayatının unutamayacağı bir isim olacağına düşünüyorsan nighthunteraraniyor.com adresine başvurarak Night Hunter olabilirsin!

Önemli Not: Başvuran adayların arasından eğlenmeyi en iyi bilen işe alınacak.