Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

ADhere Reklamcılık Günleri 17-18 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi’nde

ADhere Reklamcılık Günleri 17-18 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi’nde

ADhere reklamcılık günleri, sektörün önde gelen isimlerini ağırlayarak 17-18 Kasım'da Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek. 

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen ADhere Reklamcılık Günleri, Türkiye’deki sektör çalışanlarıyla ve sektöre girmek isteyenleri bir araya getirerek üniversite çağında reklamcılık tüyoları almalarını sağlıyor. Bu yıl 12. kez düzenlenecek olan ADhere, reklam ve yaratıcılık sektörünün farklı noktalarında yer alan isimleri ağırlayacak. Etkinlik 17-18 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Reklam üretiminin tüm eksenleri değerlendirilecek

Önümüzdeki Cumartesi ve Pazar günü gerçekleşecek olan ADhere, reklam üretiminin her basamağında yer alan, üretimin paydaşı olan pozisyonlardan isimler sahne alacak. Strateji, planlama, medya planlama, nöropazarlama, içerik pazarlama gibi konu başlıklarının yanı sıra prodüksiyon gibi reklamın çevresindeki alanlardan da konuşmacılar yer alıyor.

Bigumigu genel yayın yönetmeni ve kurucu ortağı Yalçın Pembecioğlu da 18 Kasım Pazar günü 14:45’te Değişim başlıklı bir konuşma gerçekleştirecek. ADhere, Reklamcılık Vakfı Başkanı Lize Karaboğa’nın açılış konuşmasıyla başlayacak. İlk günde Tribal Worldwide İstanbul ajans başkanı ve yaratıcı yönetmeni Arda Erdik,  TBWA\ISTANBUL CCO’su İlkay Gürpınar, Medina Turgul DDB idari yaratıcı yönetmeni Kurtcebe Turgul, Manajans/JWT yaratıcı yönetmeni Sami Basut, BLAB kurucu ortağı ve yaratıcı yönetmeni Taylan Yapıcı gibi reklam sektörünün yaratıcı isimleri yer alacak. Ayrıca Batesmotelpro ve MegaTeknoForce gibi YouTube’da etkin kanallardan isimler de deneyimlerini paylaşacak.

Bu sene “İşin rengi değişti” sloganıyla düzenlenen etkinliğin programı ve kayıt süreci gibi bilgilere internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Görsel: Boğaziçi Üniversitesi