Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Açıkhava Reklamcıları Vakfı’nın internet sayfası hizmete girdi

Açıkhava Reklamcıları Vakfı’nın internet sayfası hizmete girdi

Yapımı tamamlanan ve online olan www.arvak.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz Arvak web sayfası, Arvak ile ilgili bilgilerin yanı sıra, dünyada ve Türkiye'de Açıkhava mecrasını ilgilendiren haberler, gelişmeler, araştırmalar, makaleler, ilginç Açıkhava uygulamaları, kampanyalar ve bu kampanyaların sonuçlarına yer veriyor.

Arvak web sayfası, düzenli olarak yenilenecek, Arvak üyeleri ve Açıkhava mecrası ile ilgili haberler, gelişmeler güncel olarak yayınlanacaktır.

Türkiye Açıkhava Envanteri: Türkiye'de kaynağından derlenmiş, illere göre reklam ünitelerinin dağılımını ve Türkiye'deki toplam reklam yüzü sayısını gösteren bir envanter (sanıyoruz ilk kez) Arvak web sayfasında yayınlanıyor. Bu envanterdeki bilgiler, açıkhavanın dinamiği doğrultusunda sürekli değişen bilgilerdir. O nedenle bu bilgiler sürekli izlenecek ve güncel tutulmaya çalışılacaktır. Üyelerimizden gelecek bilgi ve uyarılar Türkiye Açıkhava Envanterini güncel tutmamıza çok yardımcı olacaktır.

AÇİAK: Türkiye'de Açıkhava mecrasının ölçümlenmesine yönelik çalışmalar ilk kez 2008 yılında başlatıldı.

AÇİAK Açıkhava İzleme ve Araştırma Kurulu adı altında 2008 yılından bu yana yürütülen çalışmalarda artık sona gelindi. AÇİAK'la ilgili bu boyutta, kapsamlı bir açıklamayı ilk kez Arvak web sayfasında bulacaksınız.