Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

SXSW 2015 Deneyimini Zenginleştirecek Uygulamalar [SXSW 2015]

PMBC Group SXSW 2015 deneyimini zenginleştirecek beş uygulamayı seçti.

Akbank ve Bigumigu dünyanın en büyük dijital inovasyon etkinliği SXSW Interactive'den bildiriyor.
SXSW haberlerinin tümü için tıklayın..

Los Angeles’ta bulunan teknoloji ve uygulama odaklı halkla ilişkiler firması PMBC Group,  SXSW deneyimini zenginleştirecek beş mobil uygulamayı tüm katılımcılara öneriyor. On binlerde kişinin katılacağı bir festivalde önden hazırlık yapmak da çok önemli. Bu uygulamalar, SXSW’i hem daha keyifli, hem de daha verimli geçirmenizde yardımcı olabilir.

Heard teknoloji dünyasındaki son dedikoduları ve “son dakika” niteliğindeki içerikleri bulabildiğiniz bir uygulama. Forbes tarafından 2015’te takip edilmesi gereken sosyal medya firmaları arasında yer aldığı gibi, (eweware adıyla geçerek) festivalin Interactive ayağında gerçekleşen Releaselt yarışmasına katılacak 10 firmadan biri aynı zamanda.

Holonis ufak ve orta ölçekli işletmelerin çevrim içi pazarlama, e-ticaret ve müşteri bağlılığı gibi konularda kendilerine göre nasıl bir yol çizip yönetebileceğine ve uzun dönemde nasıl bir itibar inşa edeceğine yardımcı olan bir uygulama. Bunun yanı sıra Interactive bölümünde girişimlerin SXSW izleyicilerine tanıtımlarını yapma imkanını verecek.

https://www.youtube.com/watch?v=KkoXeUfR2Rw

Vuevent festivaldeki en gözde partileri arayıp, keşfetmenizi ve paylaşmanızı sağlayan bir mobil etkinlik uygulaması. Her kullanıcının parti anlayışına göre önerilerle gelip (ister meşhur isimlerin katıldığı isterse sermayederlerle tanışma fırsat veren etkinlikler olsun) aralarından kişisel programına uyacakları çıkarmayı sağlıyor.

SideChef adlı yemek pişirme uygulaması USA Today tarafından geçtiğimiz yılın en iyi uygulamaları arasında sayılmış. SXSW’te de 14 Mart’ta barındırdığı en güzel yemek ve içecek tariflerinden oluşacak bir “happy hour”a ev sahipliği yapacak. 

https://www.youtube.com/watch?v=2US23GW6ihE

Graphiti ise Austin gündemini graffiti sanatçıları tarafından dijital sprey boya, marker ve şablonlarla yaratılan paylaşımlar üzerinden takip etmek için ideal bir uygulama. Resmi olarak SXSW’te piyasaya çıkacak uygulama, 13 Mart’ta saat 4 ve 6 arasında gerçekleşecek Startup Spotlight‘a katılacak. 

Manşet görseli; Heard uygulaması, YouTube.

REKLAM