Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Levi’s ve VSCO’dan Bisikletli Kentlilere Fotoğraf Projesi

Levi’s ve VSCO’dan Bisikletli Kentlilere Fotoğraf Projesi

Levi's günlük bisiklet kıyafetlerini VSCO uygulaması ile tanıtıyor.

Levi’s®, günlük hayatta işe bisikletle gidip gelen şehirli insanlar için geliştirdiği Commuter™ koleksiyonunun tanıtımında havalı fotoğraf çekme, efektleme ve paylaşma uygulaması VSCO® ile çalışarak “The Ride” projesini ortaya çıkardı.

Proje için VSCO Cam içinde bulunan mağazaya LV3 adında yeni bir çekim seti eklenmiş. Bu setle aşağıdaki gibi fotoğraflar çekebilirsiniz.


Fotoğraf: Tyler McPherron

Ayrıca VSCO’da Grid adı verilen uygulama içi sosyal ağda da Levi’s sponsorluğunda bir Commuter bölümü açılmış. Burada VSCO’nun kürate ederek seçtiği #commuter etiketli fotoğraflar derleniyor. Projede sergilenen fotoğrafları burada inceleyebilirsiniz.

Son yılların yükselen trendlerinden birisi olan şehir içinde bisiklet kullanımının yaygınlaşması, bisikleti spor ya da eğlence amaçlı değil, ulaşım için kullanan profesyonellerin kendilerine uygun yarı-resmi giysilere ihtiyaç doğurmuştu. Levi’s bu açığı iyi yakalamış gibi görünüyor. Tıpkı Tumblr gibi yükselen bir görsel iletişim ağı ve uygulaması olan VSCO’nun kullanımı da Levi’s’ın son dönemdeki markasını daha havalı konumlandırma stratejisine uyuyor.

Görseller: vsco.co