Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Her Hasta Çocuk Bir Kahramandır

Her Hasta Çocuk Bir Kahramandır

Toronto'daki SickKids Hastanesi çeşitli hastalıklarla savaşan çocukları birer savaşçıya dönüştürüyor ve etkileyici bir filme imza atıyor.

Sağlık sorunları yaşamak herkes için can sıkıcı bir sorun. Tırnağın kırılmasından saç dökülmesine kadar en ufak şey insanın yüzünü ekşitmesine sebep olabiliyor. Fakat kimi durumlar var ki bunları yenmek için savaşçı olmak gerekiyor. Yılmamak, savaşmak ve hiçbir zaman azmini yitirmemek. Ve bu hastalıkların yanında işaret parmağındaki kağıt kesiği devede kulak kalıyor.

Toronto’daki SickKids Hastanesi, SickKids VS: Undeniable isimli yeni filmiyle kansere, otizme, kistik fibroza, prematüre doğuma ve kimi zaman da anksiyetenin yarattığı korkuya karşı savaşan cesur çocukları başrole taşıyor. Çünkü bu bireyler belki de pek çoğumuzun tahayyül edemeyeceği engelleri aşarak hayata devam ediyor.

Hastane ve sağlık alanındaki reklam filmlerinin genelinde bizi duygulandıracak, gözlerimizi dolduracak temalar yer alırken SickKids vs Undeniable filmi, damarlarımıza adrenalin pompalayarak için tezahürat yapmamızı sağlıyor.

SickKids Hastanesi‘nin internet sitesini ziyaret ettiğinizde ise üç farklı konuda savaş seçerek farklı çocukların hikayelerini izleyebiliyorsunuz.


Künye:

Reklamveren: SickKids Foundation
Ajans: Cossette
Yönetmen: Mark Zibert
Müzik: Donnie Daydream (ft. Richie Sosa) – Undeniable

Görsel: YouTube