Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Bigumigu Sunar: Cannes Lions 2016’nın Tüm Grand Prix Kazanan İşleri Türkçe Altyazılı

Cannes Lions'da bu yıl Grand Prix kazanan işlerin case videolarını Türkçe altyazı ekleyerek tek bir sunumda bir araya getirdik.

Akbank ve Bigumigu Cannes Lions'dan bildiriyor.
Cannes Lions haberlerinin tümü için tıklayın..

İlham dolu bir Cannes Lions’ı daha geride bıraktık. Vakti olan ve detaylı olarak konuları, ödül kazanan işleri incelemek isteyenler Cannes Lions 2016 etiketimizin sayfasına gidip bol bol vakit geçirebilirler. Bu arada biz bir güzellik daha yaptık ve bu yıl Grand Prix kazanan işlerin case videolarına türkçe altyazı ekledik. Böylece sektörümüzde herkes İngilizce bariyerine takılmadan dünyanın en yaratıcı kampanyalarını dikkatle inceleyebilsin istedik. Biz diye konuşuyorum ama bu işte neredeyse tüm emek kurucularımızdan Aygül‘e ait. Ödül törenleri biter bitmez videoları hazırlayan ve sunuma ekleyen Aygül’e de buradan tekrar binlerce teşekkürler. Altyazı metinlerini çevirip yayına hazırlayan Can ve Mert‘e de emekleri için çok teşekkürler.

Sunumu keyifle izlemenizi dileriz. Bu arada ajansınızda ya da şirketinizde kısa bir Cannes Lions oturumu düzenleyip sunumu hep birlikte izleyecek olursanız fotoğrafınızı bizimle aşağıda yorumlarda ya da Twitter’da @bigumigu‘yu yanıtlayarak paylaşmaktan çekinmeyin.

Cannes Lions 2016 Grand Prix Kazanan Tüm Çalışmalar – Türkçe Alt Yazılı- from Bigumigu

REKLAM