Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

SXSW’te Takas Şenliği: Fazla Eşantiyonu Ver Konser Biletini Al [SXSW 2016]

Yeniden piyasaya çıkan Hershey'in çikolata barı TAKE5, SXSW'in her noktasından çıkan markalı eşantiyon ürünlerle katılımcıların gerçekten işine yarayacak armağanların değiş tokuşu için bir alan yarattı.

Akbank ve Bigumigu dünyanın en büyük dijital inovasyon etkinliği SXSW Interactive'den bildiriyor.
SXSW haberlerinin tümü için tıklayın..

SXSW gibi büyük festivaller markalar için bilinirliğini arttırmak adına büyük önem taşıyor. Hem yurt dışından gelen katılımcılar hem de ABD’li ziyaretçilerle iletişim kurmak ve insan kaynaklarından yeni iş bağlantıları kurmaya kadar uzanan imkanlar için her marka adeta canla başla çalışıyor.

Job Market, Trade Show gibi markaları tek markada toplayan alanların dışında Austin sokaklarında da her an bir markayla karşılaşabiliyorsunuz. Ve eğer yeterince hızlıysanız SXSW deneyiminizi iki sırt çantası kadar markalı tişört, şarj aleti veya ihtiyacınız olduğunu düşünmediğiniz birçok ürünle yuvanıza dönebilirsiniz. Fakat bu ürünlerin kaçını gerçekten kullanacaksınız?


ABD’li çikolata ve şekerleme markası Hershey’s tarafında yeniden piyasaya çıkarılan TAKE5 barlarının marka aktivasyonu için eğlenceli ve oyunlaştırılmış bir alan hazırladı. Kansas merkezli ajans olan Barkley tarafından kurgulanan Swag Exchange isimli kampanya ile SXSW boyunca topladığınız ve ihtiyacınız olmayan eşantiyonları bu alanda değerlendirebiliyorsunuz. Tıpkı American Greetings’in Analog isimli mekanı gibi bu alan da dijital deneyimlerden çok sosyal etkiye ve takasa dayanıyor.

Elinizdeki fazla ürünleri puana dönüştürüp karşılığında taşınabilir şarj aletinden pançoya, tişörtten VIP davetiyeye ve hatta 250 dolar değerindeki çift kişilik yemek rezervasyonlarına kadar çeşitli ödüllerle ayrılabiliyorsunuz.Görsel: TAKE5, Twitter

REKLAM