Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı
​Mini, Yolda Kalan Sürücülere Test Sürüşü Yaptırıyor

​Mini, Yolda Kalan Sürücülere Test Sürüşü Yaptırıyor

Mini, “We Tow You Drive” (Biz Çekeriz, Sen Sür) kampanyasıyla yolda kalan sürücülerin imdadına koşuyor. Ama Neden?

Kinetic Singapur imzalı “We Tow You Drive” kampanyasında Mini, araç çekme hizmeti veren bir firmayla birlikte çalışıyor ve yolda kalan sürücülerin imdadına yetişiyor. Hazır gitmişken de çaktırmadan test sürüşü yaptırıveriyor.

Mini, zekice bir atakla, rakip otomobilleri en zor anlarında yakalıyor ve sürücülere cillop gibi Mini’yle test sürüşü yaptırırken, çaktırmadan “Biz sizi yolda bırakmayız” diyor.

Test sürüşü yaptırmanın yanında, aslında bir açıdan da morali yeterince bozuk olan sürücülere beklemedikleri bir sürpriz yaparak, günlerinin mahvolmasını engelliyor.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = “//connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

MINI We Tow You DriveMINI We Tow You Drive goes to the rescue of those in need — drivers left stranded by their own cars. In fact, the name says it all: while we towed away the broken down cars, the drivers got to drive on to their next destination in a MINI.Our campaign not only took the test drive out of the showroom and onto the streets, it really made the drivers’ day by unexpectedly turning an annoying situation into a pleasant surprise.

Posted by MINI on Tuesday, 28 April 2015

Görsel; facebook