Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Facebook’ta Biriktirdiğiniz Anıların Kitabını Basın: Likebook

Facebook’ta Biriktirdiğiniz Anıların Kitabını Basın: Likebook

Likebook, Facebook zaman tünelinde biriken hayatınıza dair tüm anıları birer basılı kitap haline getiriyor.

Artık tüm anılarımızı sosyal ağ hesaplarımızda depoladığımız için gerçekten bir anımızı duvara asmak ya da fotoğraf albümlerinde saklamak istediğimizde yine bu sosyal ağlara adanarak geliştirilmiş ek uygulamaları tercih ediyoruz. Instragram fotoğraflarını duvar resmi ya da magnet şeklinde hazırlayıp kapınıza kadar gönderen uygulamalar gibi.
Likebook, Facebook aktivitelerinizin basılı hali olan kitabın ismi. Likebook uygulamasını indirerek işe başlıyorsunuz ve zaman tünelinizden istediğiniz içerikleri seçiyorsunuz, bu kendi Facebook hesabınızın kitabı da olabilir, sevdiğiniz birine hediye etmek için onun hesabının kitanbını da basabilirsiniz.
https://vimeo.com/69547901
Uygulamayı kullanıp yorumlayanlar içinden Patrick, her yıla ait ayrı bir Likebook bastırdığını söylüyor. Annie ise kendi ailesinin Facebook’a nasıl girileceğinden bile haberleri olmadığı için onlara birer Likebook bastırdığını, kendi hayatı ve anı fotoğraflarını onlarla bu şekilde paylaştığını anlatıyor. İnternetten haberi olmayan büyükanne ve dedeler için ideal.
25 sayfadan 500 sayfaya kadar içeriği olabilen kitapların bedeli 10 dolar ile 125 dolar arasında değişiyor. Kitabın son halini videoda görmek bir tane edinme isteğini anında yaşatıyor.