Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Erdem Dilbaz, SXSW’te Alternatif Eylem Tasarımları Anlatmak için Halk Oylamasında

Nerdworking'in yöneticilerinden, fikir ve davranışlarıyla bir çeşit baş belası, tasarımcı ve yaratıcı Erdem Dilbaz SXSW 2017'de hikayesini anlatmak için oy bekliyor.

Akbank ve Bigumigu dünyanın en büyük dijital inovasyon etkinliği SXSW Interactive'den bildiriyor.
SXSW haberlerinin tümü için tıklayın..

Projeksiyon yansıtma çalışmaları, beyin dalgaları kullanarak kurgulanan kampanyalar, Facebook’ta kitlesel bahar temizliği hareketi gibi çok çeşitli konularda rol oynayan ve çevresi için aynı zamanda bir baş belası olduğunu kabul eden elektronik sanatlar prodüktörü Erdem Dilbaz, dünyanın en büyük dijital inovasyon festivali SXSW’te konuşması olmak için başvuru yaptı.

SXSW’in panel seçme süreci içinde bu başvurular değerlendiriliyor ve halk oylamasına sunuluyor. Son tahlilde SXSW organizatörlerinin inisiyatifine kalan seçimler öncesinde bu oylamaların da karar sürecine büyük etkisi oluyor.

Erdem Dilbaz‘a destek vermek ve SXSW 2017’de alternatif eylem tasarımları anlatmasını sağlamak için bu bağlantı üzerinden oy verebilirsiniz. SXSW hesabınız yoksa birkaç tık ile hesap yaratabilir ve sol üstte baş parmağı iliştirebilirsiniz.

Erdem Dilbaz’ın bir diğer halk oylamasına sunduğu panel ise Seçil Arlat’la birlikte Nerdworking anlatmak. O oturuma da buradan ulaşabilirsiniz.

Görsel: SXSW

REKLAM