Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Bigumigu Vlog #2: Cannes Lions’da Ödüllük İşler [Cannes Lions 2017]

Yalçın ve Tunç bugün Hakuhodo'nun oturumuna giriyor ve finale kalan işleri tartışıyor.

Akbank ve Bigumigu Cannes Lions'dan bildiriyor.
Cannes Lions haberlerinin tümü için tıklayın..

Dünyanın en önemli ve büyük yaratıcılık festivali Cannes Lions’dan günlük vloglarla etkinlik ruhunu sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Yalçın ve Tunç‘un Cannes’da yaşadıklarıyla festival atmosferini mini seriye dönüştürüyoruz. Yolculuğumuzun ilk bölümünü buradan izleyebilirsiniz.

İkinci bölümümüzde Yalçın ve Tunç yaratıcılığın kodlarını keşfetmeye devam ediyor. SXSW’te izleyemedikleri Hakuhodo sunumuna girmeyi başarıyor, Cannes sokaklarında bir gezintiye çıkıyor ve 41 bin iş arasından finale kalanları tartışıyorlar.

Bigumigu’nun Cannes Lions içeriklerini bigumigu.com/canneslions adresinden, video serimizi Facebook sayfamızdan ve anlık hikayeleri de Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Ödüllük İşler

"Ödüllük İşler"Cannes Lions International Festival of Creativity'de yaratıcılığın kodlarını keşfetmeye devam ediyoruz. Tunc ve Yalçın bu defa Hakuhodo'nun sunumunu dinliyor, Cannes sokaklarında bir gezintiye çıkıyor ve finale kalan işleri tartışıyorlar.Akbank ve Bigumigu'nun #CannesLions içeriklerini bigumigu.com/canneslions adresinden ve instagram.com/bigumigu Story paylaşımlarımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

Bigumigu paylaştı: 20 Haziran 2017 Salı

Görsel: Bigumigu

REKLAM