Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

İş İlanları

İlan vermek için bizimle iletişime geçin.

Federation
Beyoğlu / İstanbul
http://federation.com.tr

Reklam Yazarı

Federation, yazarlarını arıyor.

Merhaba, biz Federation’ız. Bizi hem bir reklam ajansı hem de bir tasarım ajansı olarak düşünebilirsiniz.

Yaptığımız işlerin çeşitliliğini göstermesi adına kısaca hangi alanlarda faaliyet gösterdiğimizi tanımlayalım. Reklamcılığın tüm alanlarında çalışıyoruz. Televizyon, açıkhava, basın ve dijital mecralarda sürekli hizmet verdiğimiz reklamverenlerimiz için iş üretiyoruz.

Bunun yanı sıra özellikle proje bazlı yaptığımız çalışmalarda logo, kurumsal kimlik ve markalama işleri yapıyoruz. Bugüne kadar pek çok markanın ismini, cismini, stratejisini belirmesinde katkımız oldu, bu katkıdan büyük bir heyecan duyuyoruz.

Girişimci bir tarafımız var. Kendi kurduğumuz Happily Ever Paper markasıyla tasarladığımız defter ve masaüstü objeleri tüm dünyayla mutlulukla paylaşıyoruz.

Son olarak tasarım ve içerik üretmedeki becerimizi 3. boyuta taşıyoruz ve atmosfer tasarımı olarak tanımladığımız işlerle yönlendirme ve iç mekân tasarımları yapıyoruz.

Bu alanlarda bizimle beraber çalışabilecek; hem kalemi hem de kalbi iyi olan, tercihen tecrübeli, değilse de sorumluluk sahibi metin yazarlarıyla tanışmak istiyoruz.

Başvuru ve portfolyolarınızı [email protected] adresine gönderebilirsiniz.