Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

İş İlanları

İlan vermek için bizimle iletişime geçin.

Ahtapot Sosyal Medya
Şişli / İstanbul
http://ahtapotsosyalmedya.com

Global Markalarla Büyüyen Ekibimize “Digital Art Director” Arıyoruz!

  • Görsel İletişim veya Grafik Tasarım bölümlerinin herhangi birinden mezunsan 🥳
  • Adobe Photoshop, Illustrator, After Effects programlarına ileri derecede hakimsen 🤓
  • Yaratıcılığına güveniyorsan 💫
  • En az 4 yıl dijital ajans tecrüben varsa 👍
  • Büyüyen bir ajansta, güçlü bir art ekibinde, global markalarla çalışmak seni heyecanlandırıyorsa 🥰
  • Ve “3 tarafı teraslarla çevrili olmayan ajansta çalışamam” diyorsan 😎

Hiç durma, CV’ni [email protected]’a “REF: BART – İsim Soyisim” mail konusu ile gönder, vakit kaybetmeden tanışalım, seni de Ahtapotlu yapalım. 💪

Ahtapot’ta seni bekleyenlerden bazıları: Özel sağlık sigortası, aylık 900 TL Sodexo, büyüyen bir ajansta başarılı bir kariyer fırsatı, eğitim masraflarının ajans tarafından karşılanma imkanı, huzurlu ve eğlenceli bir ofis ortamı, masa tenisi & tavla turnuvaları, teras partileri, hafta sonu piknikleri, en keyifli kutu oyunları, projeksiyon ile film akşamları… (Senin önereceğin yeni aktivitelere de açığız. 👍)

Son olarak; Ahtapot Sosyal Medya olarak, tüm iş başvurularını Eşitlik ve Ayrımcılık Yasağı İlkesi’ne tamamen bağlı kalarak değerlendirmeye alıyoruz.

Gelecekteki iş arkadaşlarımızın başvurularını incelemeye aldığımızda, Medeni Durum / İnanç / Irk / Yaş / Cinsiyet Kimliği / Cinsel Yönelim / Engellilik gibi hiçbir şekilde tercih yapılamayacak veya tercihe zorlanamayacak kişisel özellikler temeline dayanarak eşit başvuru değerlendirme süreçleri yürütüyor ve eşit olanaklar sunuyoruz.