Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Ray-Ban’den Fotoğrafınızı Retro Filtreden Geçiren Mobil Uygulama: Ambermatic

Ray-Ban’den Fotoğrafınızı Retro Filtreden Geçiren Mobil Uygulama: Ambermatic

Ray-ban güneş gözlüğü modeli Ambermatic'in verdiği görüntüyü sağlayan Ambermatic retro filtre uygulamasıyla Instagram'a rakip mi oluyor?

Ray-ban markaların hedef kitlesinin ilgi ve/veya ihtiyaçları doğrultusunda fayda sağlayacak bir araç geliştirme konusunda adım atıp mobil cihazınızla çektiğiniz fotoğrafı retro filtreden geçiren uygulamayı geliştirmiş, ismi Ambermatic. Uygulamanın ismi de markanın Ambermatic güneş gözlüklerinden geliyor. Herkesin fotoğraflarına retro bir görünüm vermek istediğini bilen marka, güneş gözlüklerinden bakınca görünen görüntüyü gerçek hayatta bir retro filtreye uygulamış.

Mobil telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafı Ambermatic Analog Fotoğraf Filtresi uygulaması markanın Londra’daki en popüler mağazasındaki Ambermatic Makinası’na gönderiyor, makina Ambermatik güneş gözlükleri ile dijital fotoğrafı yeniden çekip sizin telefonunuza indirdiğiniz mobil uygulamaya geri gönderiyor ve fotoğrafınız Ambermatic stilde sosyal ağlarda paylaşmaya hazır halde elinize geçmiş oluyor.