Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı
adidas Originals’tan Karaköy’de Sokak Partisi – advertorial

adidas Originals’tan Karaköy’de Sokak Partisi – advertorial

2009’da House Party kampanyasıyla adidas Originals, hem sözleşmesi olan bir çok ünlü sporcu ve sanatçıyı nefis bir konseptte (House Party) bir araya getirmiş, hem de harika reklam müziğiyle bizi o ev partisinin havasına sokmuştu.

adidas Originals, bu yıl da ev partisini sokağa taşıyarak “the street where the originalty lives” adıyla sokak partisi (Street Party) konsepti etrafında yeni bir marka kampanyasına başladı. Yine ünlü sporcular ve müzisyenlerin* de göründüğü reklam filmini hatırlayalım hemen.

Reklam filminde duyduğumuz muhteşem şarkı: Dee Edwards – Why Can’t There Be Love

Sokak partisi konseptine reklam filmiyle doyamayanlar için bir de sürpriz var: adidas Originals, 15 Mayıs 2010 Cumartesi günü Karaköy Limanı Antrepoları’nda gün ortasından başlayıp gece 02.00’ye kadar sürecek bir sokak partisi düzenliyor: adidas Originals Street Party!

Partide, elektronik müziğin orijinal isimlerinden Mylo ve Türkiye’ye ilk kez gelen New Young Pony Club sahne alacak.

Gün boyunca sokak tiyatrocuları, kaykaycılar, free runnerlar, graffiticiler ve sokak dansçıları da partiye renk katacak. MultitapSoaked, Bon Mod, Ramadan ve Funk You gibi yükselmekte olan yeni gruplarla, FG 93.7’den Murat Uncuoğlu, Uhr, İlker Aksungar gibi yaratıcı isimler de gün boyunca sahne alarak partinin enerjisini yukarılara taşıyacaklar.

Daha bir çok eğlence ve sürprizin yer aldığı etkinlikle ilgili detaylı bilgiyi burada okuyabilirsiniz. Biletler Biletix’te.

Kim bilir, belki de Bigumigu’dan birilerini göndeririz bu partiye

*Reklam filminde yer alan ünlü figürler şunlar: David Beckham, Snoop Dogg, Ciara, Ana Ivanovic, DJ Neil Armstrong, Noel Gallagher, Daft Punk, Stan Smith, Franz Beckenbauer.

Reklam filminin kamera arkası görüntüleri: