Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

İş İlanları

İlan vermek için bizimle iletişime geçin.

On The Move
Fulya / İstanbul
https://www.onthemove.agency/

On The Move’a Sr. Metin Yazarı Arıyoruz

On The Move gençlik iletişim ajansı olarak; markaların gençlere en doğru mecralarda en doğru şekilde ulaşabilmesini sağlıyoruz. Partnerlerimiz arasında; Nike, Teknosa, Turkcell, A101, BluTV gibi dev markalar var.

İyi fikrin her şeyden üstün olduğunu düşünürüz; ürettiğimiz iyi fikirlerle Effie’den “Gençlik Pazarlaması” kategorisi dahil olmak üzere toplam 15 ödül kazandık. Hem de neredeyse 0 TL pazarlama bütçesi ile.

Ekip arkadaşlarımızda aradığımız özellikler

  • Olmazsa olmaz kriterimiz; en az 3+ yıl dijital ajans tecrübesi (gençlik ajansı tecrübesi artı olarak değerlendirilecektir.)
  • Heyecan bizim için çok önemli; yaratıcılıktan keyif alan hatta aşık olan, aklına güzel bir fikir gelince uykuları kaçan herkese bir e-mail kadar yakınız.
  • Sanat yönetmenlerini yönlendirebilecek kadar tasarımsal süreçlere hakim olması adaylarda aradığımız önemli özelliklerden birisi.
  • İş takibi ve yönetimi hakkında deneyimli, zaman yönetimini iyi yapabilen, çözüm odaklı düşünebilen adaylar her zaman bizim için bir adım önde.

İş tanımı:

  • Reklam metinleri, dijital kampanya, film senaryoları vs. gibi içeriklerin yazılması.
  • Proje fikri üretme ve geliştirme.
  • Kendi dahil olduğu süreçlerdeki iş takibinin yapılması. (Metin ve tasarım süreçleri)
  • Yazarlar platformlarımız kampustenevar.com ve askidanevar.com‘un kreatif süreçlerinde etkin rol alacaklardır.

Vakit olarak; %70’i metin yazımı, %30’u küçük bir yaratıcı ekibin yönetilmesi olarak düşünebilirsiniz.

Bonus: Diğer ajanslarda pek olmayan bir ödül sistemimiz de var; yaratıcı ekipte çalışan senior arkadaşlarımız yenilikçilik/performans ölçümüyle maaşlarına ek olarak prim alabiliyorlar.

Fikirlerinizi özgürce hayata geçirebileceğiniz, dev markalarla çalışacağınız ve güzel bir ekiple dijitale doyacağınız bir yapı arıyorsanız CV’nizi ve portfolyonuzu [email protected] adresine “MY2021” başlığıyla gönderebilirsiniz.