Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

İş İlanları

İlan vermek için bizimle iletişime geçin.

Askıda Ne Var
Sarıyer / İstanbul
https://askidanevar.com

Metin Yazarı Aranıyor!

Askıda Ne Var; üniversite öğrencilerine milyonlarca Lira değerinde ücretsiz ürün ve hizmet sağlarken bir yandan da Ford, Vestel, GittiGidiyor gibi markaların gençlik iletişimleri için yaratıcı reklam kampanyaları/projeleri hazırlıyor.

Bu çalışmaları yönetebilecek, kampanya kurgusu, blog, infografik, viral video fikri, dijital reklam, sosyal medya içeriği vs gibi konularda içerik üretebilecek metin yazarı istihdam edeceğiz. Böyle bir sosyal işletmede çalışmanın en büyük farkı; ne kadar güzel içerik üretirseniz o kadar çok üniversite öğrencisinin ücretsiz ürün ve hizmete ulaşmasını sağlarsınız. Bu motivasyonla çalışmak hem çok daha keyifli hem de tatmin edici oluyor. Ofisimiz Maslak’ta, çalışma ortamımız çok güzel, burayı seveceğinize eminiz.

Yaptığım işin sonucunda fayda üretmek istiyorum, bir yandan da global markalarla çalışmak istiyorum diyorsan seni bekliyoruz.

Aradığımız özellikler:

Ofisimizde bir hamster bir golden retriever var, hayvansever olmak ilk şart.

En az 2-7 dijital ajans tecrübesi istiyoruz. (Tecrübeye göre maaş belirlenecektir, bu nedenle Jr. ve Sr. adaylar başvurabilir.)

MY2017 başlığıyla CV’nizi info@askidanevar.com‘a gönderebilirsiniz.