Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

İş İlanları

İlan vermek için bizimle iletişime geçin.

lunedi creative group
Sarıyer / İstanbul
https://www.lunedi.co/

lunedi creative group Müstakbel Social Media Manager’ını, Videographer’ını ve Art Director’ünü Arıyor

Social Media Manager

Şirketlerin pazarlama kampanyaları doğrultusunda yaratıcı sosyal medya içerikleri üretebilecek, kurumsal müşteri tecrübesi olan; sosyal medya için üretim, takip, yönetim ve raporlama işlemlerini yapabilecek, Google ve Facebook reklamlamalarına hakim, deneyimli bir Social Media Manager arıyoruz.

Sosyal medya dinamiklerine, trendlere ve algoritmalarına tabii ki hakim olmalı, fakat söz, feed için görsel tasarım yaptırmayacağız. O, grafik tasarımcının işi.

Çalışma saatlerimiz de hiç esnek değil. 9-5.

Haberlerinizi bekliyoruz.

İlgilenenleri [email protected] adresine bekleriz.

Videographer

film ve video üretim süreçlerini bilen; fikri, yaratıcı görsel içeriklere dönüştürebilir, görüntü ekipmanlarının kullanımına hakim, heyecan verici bir kurgu diline sahip, temel düzeyde color grading ve temel düzeyde sound design yapabilen, premiere pro’yu yüksek seviyede ve after effects’i orta seviyede kullanabilen, tercihen davinci resolve ve diğer creative cloud uygulamalarını giriş seviyesinde bilen; heyecanı yüksek ve kendini geliştirmeye devam etmek isteyen biri olursa, çok memnun oluruz.

kendisinden;

bir portfolyo linki, cv ve kendi yolculuğunu anlattığı bir mektup rica ederiz.

ilgilenenleri [email protected] adresine bekleriz.

Art Director

müstakbel art direktörümüzün alanında kaç yıl çalıştığı önemli değil. tecrübeyi yaş ile ölçmüyoruz. yaratıcı bir zihne, yetenekli bir ele sahip olması ve marka ihtiyaçlarını iyi anlaması bizim için yeterli. elbette, trendler takip edilmeli. belli başlı programları kullanmadan da olmaz. ama illa, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaya gerek yok.

kendisinden;

bir portfolyo linki, bir cv ve kendi yolculuğunu anlattığı bir mektup rica ederiz. bu mektubun yazılı olmasına da gerek yok.

ilgilenenleri [email protected] adresine bekleriz.