Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

İş İlanları

İlan vermek için bizimle iletişime geçin.

Co.Brand
Levent / İstanbul
http://www.cobrand.com.tr/

Art Director, Metin Yazarı ve Sr. Sosyal Medya Uzmanı Arıyoruz

Art Director

Farklı müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek zenginlikte bir bakış açısına, tam teşekküllü bir iletişim için kapsamlı düşünme yetisine, uygulama için yönlendirme becerisine sahip, vizyoner art direktörlere sesleniyoruz! Beş yıllık deneyimimle yeni bir maceraya hazırım diyenleri başvuru yapmaya davet ediyoruz.

Başvuru: careers@cobrand.com.tr (REF:ART)

Metin Yazarı

Öyle bir yazarım ki içinize işler, aklınıza takılır, dilinize dolanır, resmen insana musallat olur diyecek kadar kendinize güveniyor musunuz? Üniversite mezunundan çiftçiye, herkese dokunacak temaları ben bulurum, ben yaşatırım mı diyorsunuz? Lider karizmasının onda dokuzunun hitabet olduğuna mı inanıyorsunuz? Ha, bir de en az beş yıldır bu işte ilmek ilmek ilerlediniz mi? Öyleyse aradığımız metin yazarı olabilirsiniz!

Başvuru: careers@cobrand.com.tr (REF:YAZAR)

Sr. Sosyal Medya Uzmanı

Farklı müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek zenginlikte bir bakış açısına, tam teşekküllü bir iletişim için kapsamlı düşünme yetisine, uygulama için yönlendirme becerisine sahip, vizyoner sosyal medya uzmanlarına sesleniyoruz! Dört yıllık deneyimimle yeni bir maceraya hazırım diyenleri başvuru yapmaya davet ediyoruz.

Başvuru: careers@cobrand.com.tr (REF:SM)