Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

​Sakallarını Şekilden Şekile Sokan Instagram İkilisi

Portlandlı iki arkadaş, açtıkları Instagram hesabında sakalları üzerinde eğlenceli denemeler yapıyor ve paylaşıyorlar.

Brian Delaurenti ve Johnathan Dahl isimli ikilinin Instagram hesaplarına dayanarak söylüyorum; sakallarına yapmadıkları kalmamış. İkilinin yarattığı sakal kompozisyonlarındaki estetik ve yaratıcılığın bir sonucu olarak çıkan fotoğraflar gayet eğlenceli ve güzel.

Delaurenti ve Dahl, simlerle, rengarenk boyalarla, çiçeklerle ve hatta ışıklarla süsleyip tanınmaz hale getirdikleri sakallarıyla gayet ciddi pozlar vermişler. İkilinin söylediğine göre; sakalları üzerinde ne tür bir tasarım yaptıklarına bağlı olarak hazırlık ve çekim süreleri 20 dakika ile 2 saat arasında değişiyormuş.

Delaurenti ve Dahl’ın şekilden şekile soktuğu sakallarının diğer fotoğraflarını merak ederseniz Instagram hesaplarını takip edebilirsiniz.

Daha önce de fotoğrafçı Stephanie Jarstad, “A Beard for All Seasons” projesinde yılbaşı temalı eğlenceli sakal kompozisyonları tasarlamıştı. Kentucky merkezli bir reklam ajansı olan Cornett-IMS ise yarı şaka yarı ciddi olarak sakalları reklam mecrası olarak kullanmaya karar vermiş, sakalının kullanılmasına izin verenlere ise günde 5 dolar ödemişti.


Görsel; Instagram

| REKLAM


Konuk Yazar
Bunlar da ilginizi çekebilir
REKLAM