Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Mophie SXSW'e Motosikletteki Köpeklerle Katılıyor [SXSW 2016]

Şarj özellikli telefon kılıfı üreticisi Mophie, dünyanın en büyük inovasyon festivali SXSW 2016’da da köpeklerden vazgeçmedi.

Akıllı telefon pillerini şarj edebilen kılıflar üreten Mophie, geçtiğimiz yıl pili bitenlere yavru St. Bernard ekibiyle hızır gibi yetişiyordu. Bu yıl SXSW'e yalnızca yavru köpeklerle değil yetişkin St. Bernard'larla da katılıyor. Hem de motosiklet üzerinde!

Orange County Kaliforniya merkezli şirket, deri kıyafetlere bürünen altı motorcu Indian marka motosikletlerle Austin Teksas’ı 11 Mart ile 13 Mart tarihleri arası bir uçtan bir uca kat edecek. Daha da önemlisi, bu 6 motosikletin 4’ünün yan sepetinde arkadaş canlısı olmasıyla tanınan St. Bernard cinsi köpekler yer alacak ve Mophie’nin geçen yılki etkinlikte başlattığı girişimin bir benzerini sürdürülecek.

Mophie’nin harekete geçme çağrısını gören ve sahip oldukları akıllı telefonun fotoğrafını Twitter’dan @Mophie yazarak #mophieRescue etiketiyle paylaşanlar pil şarj edebilen Mophie telefon kılıflarına ücretsiz olarak sahip olabilecekler. Austin sokaklarında gerçekleşecek bu aktivite festival boyunca saat 12:00’den akşam 18:00’e kadar devam edecek ve kazananlar ödüllerini sevimli St. Bernard’ların eşlik ettiği motosiklet sürücülerinden teslim alabilecekler.

Kampanya aktivitesi için 15 köpek kullanılacak ve bu 4 köpek görev yaparken 11 tanesi festivalin ana merkezinde yer alan ve motosikletçilerin toplandığı Beşinci ve Trinity caddelerinin kesiştiği yerdeki, ‘’Bad to the Bone Bar’’ adı verilen alanda dinlendirilecek. SXSW katılımcıları, istedikleri zaman yetişkin St. Bernard köpekleri ve 4 yavruyu ziyaret edebilecek.

Köpeklerin sevimliği ve sıcakkanlılığı, Mophie’nin SXSW’de iki yıldır üst üste kullandığı pazarlama taktiğinin temelini oluşturuyor. Mophie, geçtiğimiz yıl dijital cankurtaranlar olarak Molosser köpekleri de kampanyasına taşımıştı ve bu ırka ait köpeklerin insanları İsviçre Alpleri’nde nasıl kurtardığına dair tarihi referanslar içeren tematik bir içerik gösterimi yapmıştı.

Görsel: Mophie, YouTube

| REKLAM


Bigumigu Yazarı
Bunlar da ilginizi çekebilir
REKLAM