Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Genç Aslan Olmak İsteyenlere Gelsin [Kristal Elma 2015]

Her zaman kendinize meydan okuyun ve hep daha iyisini yapın!

Gazeteci yazar Fatoş Karahasan'ın moderatörlüğünde gerçekleşen Genç Aslanlar oturumu, konuklarıyla bizi bilgi yağmuruna tuttu. 2015 Cannes Young Lion kazananları Nilay Gözegir ve Gizem Erbaş, Unilever Türkiye Başkan Yardımcısı Şükrü Dinçer, Reklamcılık Vakfı Başkanı Melda Barkın ve son olarak Cannes Young Lion Direktörü Steve Latham'ın verdikleri bilgiler ve tavsiyeler kulaklara küpe olacak tarzdaydı.

İlk olarak Fatoş Hanım biz gençlere Cannes Young Lion'ın gelecek için çok önemli bir anahtar olduğunu hatırlatarak, Akmerkez'in 2012'den beri Genç Aslanlar alanına ev sahipliği yaptığını ve alana gelerek kariyeriniz için güzel bir adım atabileceğinizi söyledi. Bu alan kendini göstermek isteyen, "Benim bir fikrim var!" diyen bütün gençlere açık. Ayrıca, üye olduktan sonra kahve ve internet bedava. :)

Genç Yetenekler Kendilerini Nasıl Geliştirirler?

"Her zaman kendinize meydan okuyun! Dünyada görülecek o kadar çok şey var ki gidin ve görün, konuşmalar dinleyin, seminerlere katılın, araştırın ve en önemlisi merakınızı hiçbir zaman kaybetmeyin. Kendinizi geliştirmenizin en güzel yolu bunları ve daha fazlasını yapmaktan geçiyor." diyen Steve Latham, yarışmalara katılıp kendinizi her zaman değerlendirin diyerek ilham verici bir konuşma gerçekleştirdi.

2015'in Cannes Young Lion kazananları gerçekten çok zorlu aşamalardan geçti ve 21 ülkeyi eleyerek birinci olup reklamcılık dünyasına adlarını yazdırdılar. İkili bu süreci şöyle anlatıyor: "Önce inanın, daha sonra başarı zaten geliyor. Bu süreç çok zorluydu fakat başardık çünkü oyunu düzgün oynadık. Ödül almak için sizin de bir şansınız var, bu şansı başarıya dönüştürmek istiyorsanız Genç Aslanlar alanına gidip bizim gibi orada vakit geçirmeniz gerekiyor."Görsel; Bigumigu, Cannes Lions

| REKLAM
Bunlar da ilginizi çekebilir
REKLAM