Yaratıcı bünyeler için günlük besin kaynağı

Arçelik Genç Kreatifler Yarışmasının Brief'leri [advertorial]

Genç zihinlerin fikirlerini beklediği yarışmanın brief'leri.

Televizyondaki, internetteki veya billboard'lardaki reklamları gördükten sonra "#BenYapsam çok daha iyisini yapardım. Fikirlerimi gösterebileceğim bir yer olsa keşke." diyenler için Arçelik Genç Kreatifler isimli bir yarışma düzenliyor. Katılan işler arasından seçilenler Cannes Lions Yaratıcılık Festivali'ne yolculuk başta olmak üzere 4 farklı kategoride ödülle buluşacak.

19 Mayıs'a kadar devam eden başvurular öncesi brief'leri buradan buradan inceleyebilirsiniz.

1. brief, Ultra HD TV / Futbol Uygulaması

Yeni nesil Arçelik Smart TV'ler için geliştirilen Futbol uygulamasıyla dünya liglerini takip ederek futbolun keyfini doyasıya yaşatıyor. Futboldaki tüm gelişmeleri mercek altına alan uygulama, Ultra HD TV'nin teknolojik imkanlarından da faydalanıyor.

Brief'in tamamını buradan inceleyebilirsiniz.


2. brief, Gurme Çay Makinesi

Çay içmek kültürümüzün merkezinde yer alan bir alışkanlık. Arçelik'in Gurme Çay Makinesi de bu keyfi teknolojiyle süslüyor. Filter Sense teknolojisiyle çayın iki kata kadar daha uzun süre taze kalmasını sağlıyor.

Brief'in tamamını buradan inceleyebilirsiniz.


3. brief, Dondurmacı Buzdolabı

Yaz aylarının en serin yiyeceği dondurmayı Arçelik'in Dondurmacı Buzdolabı mutfağımıza davet ediyor. Doğal malzemelerle çilekliden damla sakızlıya kadar çeşitlerle dondurma hazırlayabiliyor.

Brief'in tamamını buradan inceleyebilirsiniz.


4. brief, Lahmacun Yapan Fırın

Lahmacun, pide gibi Türk mutfağına özel teş fırın yemekleri yüksek sıcaklıkla kısa sürede hazırlamayı sağlayan Ankastre Fırın, ev yapımı lezzetlere yeni bir boyut kazandırıyor. Ankastre Fırın, 13 farklı farklı pişirme fonksiyonuyla evlerin menüsünü zenginleştiriyor.

Brief'in tamamını buradan inceleyebilirsiniz.


Görsel; Arçelik

| REKLAM


Konuk Yazar
Bunlar da ilginizi çekebilir
REKLAM